Neįgaliesiems

U-21 rinktinės treneris M. Stankevičius pasitinka akistatą su Estija: „Norime laimėti kiekvienas rungtynes“

Lietuvos vaikinų (U-21) rinktinė, kaip ir vyrų rinktinė, pasitinka svarbų iššūkį – šį vakarą jaunimo rinktinės laukia draugiška akistata Alytuje su Estijos bendraamžiais.

Tiesioginę rungtynių transliaciją iš Alytaus nuo 18 valandos tiesiogiai stebėkite Lietuvos futbolo YouTube kanalu, taip pat kviečiame atvykti į stadioną – nemokamus kvietimus į rungtynes įsigyti galite čia.

Lietuvos vaikinų rinktinė šiame lange turėjo sužaisti dvejas draugiškas rungtynes, tačiau dėl saugumo sumetimų buvo atšaukta birželio 8 dieną vykti turėjusi akistata Minske su Baltarusijos U-21 rinktine.

Prieš laukiančią kovą su Estijos vaikinų rinktine, Lietuvos U-21 rinktinės treneris Marius Stankevičius tikino, jog yra patenkintas savo auklėtinių darbu.

„Atmosfera gera, vaikinai gerai nusiteikę, pasiruošę, įdeda gerą darbą, net jaučiasi nuovargis nuo noro ir darbo, tad galiu tik pasidžiaugti. Bandome įvesti discipliną, braižą, o rungtynių metu pamatysime, ką nuveikėme“, – teigė strategas.

Treneris taip pat akcentavo, jog šiose rungtynėse svarbus bus ne tik galutinis rezultatas, bet ir tai, kaip pavyks įgyvendinti išsikeltus tikslus ruošiantis rudenį startuojančiai Europos čempionato atrankai.

„Yra rezultatas švieslentėje ir yra rezultatas to, ką mes norime nuveikti. Draugiškos rungtynės yra tik pavadinimas, nėra, kad žaistume kitaip, norime laimėti kiekvienas rungtynes. Turime uždavinių pasiruošti rudeniui, žaisti tam tikrą futbolą, kurį mes norėtume matyti.

Turime pamatyti visus žaidėjus, nes šį kartą yra tam tikro amžiaus jaunesnių vaikinų, kurie yra pasirengę pademonstruoti, kad galės žaisti U-21 rinktinėje. Tai yra mūsų ateitis, į ką mes ir dedame visas pastangas“, – teigė M. Stankevičius.

Apie būsimus varžovus mūsiškių treneris daug pasakyti negalėjo, mat jie neseniai pakeitė trenerį, o rungtynių su nauju vedliu dar nežaidė.

„Estai turi naują trenerį, jis pas juos atvyko nuo pavasario, tad turbūt kažkiek keisis visas braižas, kol kas jie dar nežaidė rungtynių, per kurias būtų galima juos analizuoti, bet žiūrime jų individualias stiprybes.

Futbolas yra komandinė šaka, tad negalima pasakyti vieno dalyko, stengsimės dėlioti mūsų braižą ir taikytis prie kažko, ką varžovas bandys mums parodyti“, – apie būsimą mačą sakė treneris.

Tuo tarpu rinktinės kapitonas Benas Šatkus taip pat spinduliavo kovine nuotaika ir teigė, jog komandą tenkins tik užtikrinta pergalė.

„Viskas gerai, antra stovykla, turėjome pirmą kovo mėnesį. Turime naujų žaidėjų, naujų veidų, bet atmosfera komandoje puiki, kolektyvas sulipo ir viskas gerai.

Estai, latviai yra principiniai varžovai, visada norisi laimėti ir daugiau nieko negalvoji. Labai laukiame žiūrovų, palaikymo, tai yra labai svarbu, visa komanda laukia ir kviečiame atvykti į rungtynes“, – teigė futbolininkas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS