Neįgaliesiems

U-21 rinktinės žaidėjai džiaugėsi įgyvendintais planais

Tris įvarčius San Marino bendraamžiams įmušusi Lietuvos U-21 rinktinė trečiadienį pasiekė didžiausią pergalę (3:0) per dvejus metus, o įvarčius mušę komandos futbolininkai tvirtino, jog ji atėjo po sėkmingų plano realizavimo aikštėje.

Savo įvarčių sąskaitą rinktinėje atidaręs bei anksti rungtynėse varžovų vartininką įveikęs Edvinas Kloniūnas sakė: „Labai norėjome pradėti Europos čempionato atranką pergale. Visada tikėjau, kad pelnysiu įvartį ir šiandien tas įvyko. Tikėjomės, jog san mariniečiai ginsis nuo aikštės vidurio, o mes norėjome kontroliuoti kamuolį ir laukėme savo šansų įmušti. Viskas pastaruoju metu klostosi teigiama linkme“.

Tuo tarpu rinktinės puolėjas Edgaras Dubickas taip pat įsirašė debiutinį įvartį, kai galva įveikė vartų sargą. „Buvau ties vienuolikos metrų žyma ir pamačiau, jog atliekamas geras perdavimas iš krašto. Buvau už gynėjo ir pasinaudojau geru perdavimu, galva nukreipiau kamuolį į vartus. Mes kontroliavome rungtynes ir, to pasekoje, laimėjome 3:0. Psichologiškai tokia pergalė motyvuoja judėti toliau“.

Trečiąjį įvartį rungtynėse įmušė Svajūnas Čyžas, baudos aikštelėje atlikęs precizišką smūgį į vartų kampą.

„Manau, kad turėjome iniciatyvą visų rungtynių metu. Kūrėme progas ir mums puikiai pavyko padaryti tai, ką akcentavo treneris. Daug akcentavome standartines situacijas ir stengėmės atlikti daug perdavimų iš kraštų. To rezultatą parodo ir mūsų įmušti įvarčiai. Manau, naujas treneris suteikė komandai daug. Jaučiame susižaidimą ir žinome, ką daryti aikštėje“, – kalbėjo S. Čyžas.

Tris įvarčius paskutinį kartą Lietuvos U-21 rinktinė įmušė 2017 metų birželio dvikovoje su Farerų salų ekipa.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS