Neįgaliesiems

U. Slankauskaitė: „Manau, kad galėjome sužaisti žymiai geriau“

Lietuvos merginų U19 rinktinė Baltijos taurės turnyrą pradėjo skaudžia nesėkme, 0:6 pralaimėjusios Latvijos bendraamžėms.

Po rungtynių kalbėjusi rinktinės kapitonė Ugnė Slankauskaitė teigė, kad komandai didelę įtaką padarė pirmas ankstyvas praleistas įvartis.

„Manau, kad visa komanda nuo pat pradžių tikėjome, pirmos 20 minučių buvo geros, bet pirmas įvartis mus sužlugdė, nesusirinkome žmonių.

Komanda galėjo sužaisti žymiai geriau, toks rezultatas tikrai netenkina nei mūsų, nei žiūrovų, nei trenerių štabo, tikrai apmaudu. Trūko tiek sėkmės, tiek kovingumo, tiek, tikriausiai, noro nugalėti“, – sakė rinktinės futbolininkė.

Ji taip pat palygino tas rungtynes su maču, kurį prieš latvių bendraamžes teko žaisti kiek anksčiau.

„Teko su latvėmis žaisti pavasarį, manau, keletas dabartinių rinktinės narių žaidė tada su vyresnėmis, išsiskyrė savo techniškumu, gal yra fiziškai kiek stipresnės, bet manau, kad tikrai esame lygiavertės ir galime taip pat gerai sužaisti, kaip jos sužaidė šiandien, tiesiog pritrūko labai daug ko“, – akcentus dėliojo žaidėja.

Visgi ji teigė, jog svarbu nenuleisti rankų ir atiduoti visas jėgas trečiadienio akistatoje prieš Estiją.

„Manau, kad kiekviena turėtų išanalizuoti savo žaidimą, komandos žaidimą, suprasti, kad padarėme klaidų ir kaip jas pataisyti.

Visada tokia klaida palieka didelę žaizdą, bet iš savų klaidų mokomės ir galime tobulėti. Tik supratus, kur klydome, su estėmis galime sukovoti žymiai geriau“, – teigė U. Slankauskaitė.

Rungtynių fotoalbumas

Rytoj Jonavoje žais Latvijos ir Estijos rinktinės nuo 15 valandos. Lietuvės mes iššūkį estėms liepos 6-ąją nuo 15 valandos. Abejas rungtynes transliuos Lietuvos futbolas „YouTube“ kanalas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS