U17 rinktinė Slovakijoje patyrė antrą nesėkmę

Lietuvos vaikinų U17 rinktinė ketvirtadienį sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes išvykoje su Slovakijos bendraamžiais.

Andriaus Veličkos auklėtiniai antrame susitikime sužaidė 0:4 (0:2). Primename, kad prieš dvi dienas vykęs šių komandų pirmasis susitikimas baigėsi dramatiška slovakų pergale 2:1.

Primename, kad šių metų spalį rinktinė rungtyniaus Europos čempionato atrankos turnyre Sakartvele, kur jų varžovais bus šeimininkų, Danijos bei Austrijos rinktinės.

Skirtingai nuo antradienio rungtynių, ankstyvas įvartis ketvirtadienį nekrito – jo teko palūkėti iki 21 minutės, kada šeimininkų futbolininkas Martinas Bačikas po komandos draugo perdavimo iš arti nukreipė kamuolį į tinklą ir išvedė šeimininkus į priekį.

Sužaidus pusvalandį Lietuvos rinktinės deficitas padvigubėjo, kai po kampinio smūgiu galva iš arti Ernestą Lysionoką nuginklavo Dominikas Balogas.

Po pertraukos šeimininkai į Lietuvos rinktinės vartus pasiuntė dar du įvarčius ir taip iškovojo užtikrintą pergalę.

Draugiškų vaikinų U17 rinktinių rungtynių statistika

Slovakija – Lietuva 4:0 (2:0)

NTC Seneco stadionas, teisėjas – Richard Šafárik (Slovakija);

Įvarčiai: 20 min. Martin Bačík, 31 min. Dominik Balog, 58 min. iš baudinio Šimon Vlna, 87 min. Samuel Kováčik (Slovakija);

Įspėti: 37 min. Jakubas Pira, 67 min. Nicolas Sagan (Slovakija); 43 min. Emilis Kirliauskas, 51 min. Matias Angelo Pastori, 57 min. Edgaras Bierontas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Ernestas Lysionok, Emilis Kirliauskas (46 min. Matas Pušnys), Armandas Raudonis, Majus Žižys (46 min. Edgaras Bierontas), Matias Angelo Pastori, Nedas Garbaliauskas (88 min. Vilius Kondrotas), Brooklyn Leipus (69 min. Matas Pušnys), Matas Ambrazaitis, Ugnius Zenkovas (46 min. Gustas Geštautas), Jordanas Ališauskas, Arminas Ališauskas (6 min. Ernestas Januš Zdanovič);

Atsargoje: Ugnius Semaška, Dovydas Balsys, Matas Klimas.