Neįgaliesiems

U21 rinktinė su Optibet A lygos klubu išsiskyrė lygiosiomis

Šeštadienį Kauno rajone Lietuvos vaikinų U21 rinktinė žaidė draugiškas rungtynes.

Lietuvaičių varžovais buvo Optibet A lygoje rungtyniaujantis Kauno raj. „Hegelmann“ klubas. Atkaklus ir kovingas mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Vaikinų rinktinė pirmoji išsiveržė į priekį, kai pirmame kėlinyje tiksliai smūgiavo Armandas Kučys. Kai jau atrodė, kad Tomo Ražanausko ekipai pavyks mačą laimėti, pačioje dvikovos pabaigoje rezultatą išlygino „Hegelmann“ puolėjas Lukas Jonaitis.

Antradienį U21 rinktinė sužais dar vieną draugišką mačą – tada jų varžovais bus kita Optibet A lygos komanda: FK „Panevėžys. Mačas vyks Žemynos progimnazijos stadione.

Primename, kad rinktinei tai yra pasirengimas Europos čempionato atrankai.

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad lietuvaičiai pateko į I grupę, kurioje jos varžovais bus Danijos, Čekijos, Islandijos ir Velso rinktinės.

Šešiolikos komandų pagrindiniame turnyre namų teisėmis vietą jau turi Slovakijos komanda. Taip pat tiesiai į pagrindinį turnyrą pateks visi devyni grupių laimėtojai bei trys geriausios antras vietas užėmusios komandos (neskaitant rezultatų prieš šeštą vietą grupėje užėmusias ekipas).

Likusios šešios antras vietas užėmusios ekipos bus paskirstytos į tris atkrintamųjų poras. Jų laimėtojai, įrodę savo pranašumą per dvejas rungtynes, taip pat pateks į pagrindinį turnyro etapą.

V. Knyzelio/fchegelmann.com nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS