Neįgaliesiems

UAFF atstovai dalinosi gerosios praktikos pavyzdžiais vizite Lenkijoje

Utenos apskrities futbolo federacijos apskrities atstovai praėjusią savaitę lankėsi Lenkijoje, kur keitėsi gerosiomis praktikomis su kitų šalių atstovais.

Lenkijos mieste Opolėje vyko speciali konferencija, kurios tema – Masinio futbolo klubai ir socialinė atsakomybė (angl. Grassroots football clubs and corporate social responsibility).

Dalyvauti šioje konferencijoje kvietimo sulaukė ir Utenos apskrities futbolo federacijos atstovai. Vizito metu Lietuvos atstovai sulaukė kvietimo ateityje prisijungti prie vykdomų projektų bei pasidalinti gerąja praktika.

„Buvo labai malonu susipažinti su kitų šalių regioninių futbolo asociacijų darbo metodais, struktūra, vykdomais projektais bei varžybų ir veiklos organizavimu. Taip pat susipažinome ir su labai įdomiu projektu „Junior Coach“, kurį ateityje norėtume įgyvendinti ir pas mus”, – įspūdžiais dalinosi UAFF prezidentas Dainius Širvys.

Konferencijoje lietuviai taip pat susipažino ir su kitų regioninių futbolo federacijų veikla, tarp kurių – Opolės apskrities futbolo asociacija (Lenkija), Mariboro apskriteis futbolo federacija (Slovėnija), Porto futbolo asociacija (Portugalija), Navaros futbolo federacija (Ispanija) bei Burgundijos futbolo asociacija (Prancūzija).

Taip pat buvo sudaryta aplankyti ir Opolė regiono futbolo akademijas – „Odra Opole academy“ ir „Football Academy MKS Gogolin“.

„Esame labai patenkinti šią išvyka, tikimės ir ateityje gero bendradarbiavimo su tarptautiniais partneriais dalinantis gerąja praktika”, – reziumavo D. Širvys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS