Neįgaliesiems

UEFA A licencijos siekiantys treneriai tobulinosi Prienuose

Liepos 14–16 dienomis Prienuose įvyko UEFA A licencijos futbolo trenerių mokymų antrasis modulis.

Šiame modulyje buvo analizuotos dvi pagrindinės temos – progresyvi kamuolio kontrolė įžaidžiant per aištės vidurį (K+) bei kompaktiško gynybos bloko formavimas aikštės viduryje (K-). Kasdien buvo vykdomos interaktyvios praktinės pratybos, kuriose dalyvavo mokymų studentai.

Šiuos mokymus parengė ir pristatė lektoriai, instruktoriai H. Grigas, R. Skersys, L. Bičkauskas, R. Kochanauskas, S. Česnulis, G. Girdauskas, R. Kazakevičius, R. Statkevičius, A. Guginis, M. Babravičius.

„Labai džiaugiuosi galėdamas dalyvauti UEFA A mokymuose ir kelti savo, kaip futbolo trenerio, kvalifikacijos lygį. Tiek lektoriai, tiek studentų grupės nariai priėmė mane profesionaliai ir pagelbėjo su iškilusiais klausimais. Pirmąją dieną stengiausi aktyviai dalyvauti, vedžiau praktinę treniruotę.

Buvo įdomu susipažinti su visais mokymo principais ir mokymų procesu, nes lyginant šiuos mokymus su UEFA B skirtumas buvo akivaizdus. Trečiąją dieną jautėsi šioks toks nuovargis, tiek emocinis, tiek fizinis, tačiau tikrai džiaugiuosi visomis trimis dienomis ir jau laukiu ateinančio modulio“, – įspūdžiais pasidalino mokymų studentas Dovijus Česnulis, dirbantis 12–13 metų berniukų grupės treneriu Donkasterio futbolo akademijoje.

Futbolo trenerių rengimo asociacijos rengiamas trečiasis mokymų modulis yra suplanuotas rugpjūčio mėnesį.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS