Neįgaliesiems

UEFA Academy programoje dalyvausianti G. Guižauskaitė: „Džiaugiuosi galimybe pritaikyti naujas žinias“

LFF Masinio futbolo asociacijos projektų vadovė Greta Guižauskaitė įveikė atranką ir dalyvaus šių metų UEFA organizuojamuose futbolo ir socialinės atsakomybės kursuose.

Šių mokymų paskirtis yra pagilinti kursų dalyvių turimas žinias ir įgūdžius bei padėti jiems pritaikyti futbolo ir socialinės atsakomybės praktiką savo futbolo organizacijoje. Kursus rugpjūtį ves UEFA ir Sankt Galeno universiteto paskirti ekspertai, tiesa, šiemet dėl COVID-19 pandemijos jie vyks nuotoliniu būdu.

Į 22 dalyvių sąrašą atrinkta Greta Guižauskaitė neslėpė entuziazmo belaukiant mokymų. Įgytos žinios bus pasitelktos rengiant ir įgyvendinant LFF futbolo ir socialinės atsakomybės strategiją.

„Esu ne kartą minėjusi, kad kiekvieną kartą sudalyvavusi UEFA organizuojamuose kursuose ar seminaruose iš jų grįžtu su užtaisyta motyvacijos bomba ir pasisėmusi naujų minčių ir idėjų, kurias galėtume įgyvendinti Lietuvoje, todėl nei kiek neabejoju, kad ir šį kartą sudalyvavusi kursuose įgytas žinias galėsiu panaudoti Lietuvos futbolo labui. O ką jau kalbėti apie asmeninį tobulėjimą ir nuolatinį mokymąsi, kvalifikacijos tokioje specifinėje srityje kaip socialinė atsakomybė įgijimą“, – teigė G. Guižauskaitė.

Lietuvos masinio futbolo pasiekimai yra gerai vertinami UEFA, ypač įdirbis mokyklų ir ikimokyklinių ugdymo įstaigų futbolo projektuose, kaip  „Futboliukas“, „Pradinukų lyga“, „LadyGolas“, „MrGolas“, „Golas“.

Masinio futbolo asociacija aktyviai dalyvauja UEFA vykdomuose mokymuose. Futbolo ir socialinės atsakomybės kursuose tobulinosi ir sertifikatą 2018 m. įgijo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS