Neįgaliesiems

UEFA anonsavo eEuro 2021, lietuviai pradėjo atranką į rinktinę

UEFA eEuro 2020 sulaukė didžiulio susidomėjimo tiek Europoje, tiek Lietuvoje. Atsižvelgę į pirminę projekto sėkmę, UEFA patvirtino, kad turnyras antrą kartą grįš 2021 m., o jo finalas planuojamas kitų metų vasarą Londone.

Turnyre varžysis visos 55 UEFA narių asociacijos, kurios savo komandas pradės rinktis lapkričio mėnesį vyksiančiose atrankose.

„UEFA eEuro suteikė futbolo entuziastams galimybę atstovauti savo šaliai didžiausioje scenoje, o visos konkuruojančios komandos sieks pakartoti pergalingą Italijos kelią.

UEFA eEURO buvo neabejotinai sėkmingas – daugiau nei 15 milijonų žmonių stebėjo varžybų medžiagą UEFA platformose. Pastaruosius kelerius metus pastebėjome didžiulį virtualaus futbolo populiarumo augimą, o eEURO 2021 ir toliau suteiks mums galimybę susisiekite su naujais ir esamais nacionalinės komandos futbolo gerbėjais.

Partnerystė su UEFA ir EURO 2020 turnyras yra didelis laimėjimas mūsų bendruomenei ir naujiems vartotojams, kurie visus metus ieško šviežio turinio“, – sakė UEFA rinkodaros direktorius Guy-Laurentas Epsteinas.

LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius teigė, jog eEuro 2020 įgyta patirtis tapo neįkainojama rinktinės žaidėjams, o prieš būsimą turnyrą pabrėžė, jog tikslai – dar aukštesni.

„eEuro 2020 kelionė buvo labai sėkminga. Turime potencialiai pajėgią komandą, kuri gali siekti patekimo į finalinį turnyro etapą. Edgaras su Donatu puikiai atstovavo Lietuvos esporto rinktinę Europos elite, tad „kartelė“ yra iškelta tikrai aukštai.  

Šįmet tikslai dar aukštesni, jau suprantame, kokio tai lygio turnyras ir turime patirties žaidžiant prieš stipriausias Europos nacionalines rinktines. Tikimės, kad Lietuvos PES bendruomenė entuziastingai įsitrauks į rinktinės atrankos turnyrus ir galėsime išsirinkti geriausius žaidėjus. Taip pat, tai yra puiki proga mūsų šalies žaidėjams, pasirodyti prieš UEFA Čempionų lygos klubų esporto trenerius ir skautus.“, – teigė LFF esporto vadovas E. Abromavičius.

Registracija į Lietuvos esporto rinktinės atranką: https://eeuro.eslgaming.com/lithuania 

UEFA eEuro 2021 nugalėtojai gaus bilietus į UEFA Euro 2020 finalą ir piniginį prizą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS