Neįgaliesiems

UEFA Čempionių lygos pirmasis atrankos etapas – Šiauliuose, prieš Slovakijos čempiones

Šiaulių „Gintra-Universitetas“ sužinojo varžoves 2020-2021 metų sezono UEFA moterų Čempionių lygos pirmajame atrankos etape.

Viena greičiausių istorijoje UEFA Čempionių lygos burtų traukimo ceremonijų lėmė, kad Lietuvos čempionės susitiks su Slovakijos čempione Bratislavos Slovan”, o rungtynės vyks Šiauliuose, lapkričio 3 arba 4 dieną. Tikslesnė data ir laikas bus paskelbtas artimiausiu metu.

Slovakijos klubas toli gražu nėra naujokas UEFA Čempionių lygoje. Slovan” be ilgesnių pertraukų prestižiniame turnyre dalyvauja nuo 2010-ųjų metų. Tiesa, atrankos etapo slovakėms per klubo istoriją peržengti dar nėra pavykę. 

Per pastaruosius penkis metus Slovan” UEFA Čempionių lygoje nežaidė tik kartą – 2017-ųjų sezone, o būtent šiais metais Gintrą-Universitetas” atrankos turnyre, kuris vyko Gruzijoje varžėsi su tuometine kita Slovakijos čempione Bardejovo Partizan” ir įveikė pastarąją rezultatu 4:0.

Po šio sezono pertraukos Slovan” vėl grįžo į UEFA Čempionių lygą, o šį kartą burtai šiaulietes suvedė būtent su daugkartinėmis Slovakijos čempionėmis.

Gintros-Universiteto” klubo vyriausiasis treneris Rimantas Viktoravičius po burtų traukimo ceremonijos neskubėjo vertinti varžovių, bet džiaugėsi, jog bus rungtyniaujama namuose.

Konkrečiai su šiuo klubu susidūrę nesame, o jokie išankstiniai vertinimai realios situacijos vis tiek neatspindės. Bendrai Slovakijos futbolas yra aukštame lygyje, o Slovan” ne vienus metus rungtyniauja UEFA Čempionių lygoje. Nepaisant kartų kaitos tai patyrusi komanda, turinti ir rinktinės narių, dominuojanti Slovakijos čempionate. Turėsime laiko išanalizuoti varžovių rungtynių vaizdo medžiagas, tuomet galbūt apie jų žaidimą bus galima pasakyti daugiau. Vis dėlto tikiu, kad tai įveikiamas klubas ir pirmiausia turime galvoti apie save, o ne varžoves. Nemėgstu lyginti vienų komandų su kitomis, nes kiekviena organizacija turi savo braižą, o galų gale vis tiek viskas sprendžiasi aikštėje. Šiais metais dėl sudėtingos situacijos poros nugalėtojas apskritai sprendžiasi iš vienų rungtynių, todėl turime būti pasiruošę įvairiems rungtynių scenarijams, kad susitikimo eigoje išliktumėme susikoncentravę į pagrindinį tikslą – pergalę”, – kalbėjo Gintros-Universiteto” strategas.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS