UEFA Futsal Čempionų lygos kovas „Kauno Žalgiris“ pradėjo nesėkme

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda UEFA Futsal Čempionų lygos pagrindinį etapą „Žalgirio“ arenoje pradėjo nesėkme. Lietuvos čempionai pirmosiose rungtynėse rezultatu 1:4 (0:3) pralaimėjo Ispanijos vicečempionei Valensijos „Levante“ ekipai.

Kitose grupės rungtynėse „Barcelona“ rezultatu 5:1 susitvarkė su Oršos „Viten“ iš Baltarusijos.

Pirmojo įvarčio rungtynėse ilgai laukti nereikėjo – sužaidus vos kiek daugiau nei minutę į kauniečių vartus kamuolį pasiuntė „Levante“ gynėjas Rubenas Lemosas.

Po greitai praleisto įvarčio kauniečiai atrodė šiek tiek sutrikę, o sužaidus dar penkias minutes tolimu smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Argentinos salės futbolo rinktinės žvaigždė Maximiliano Rescia.

Vėliau savo galimybių pirmoje rungtynių pusėje turėjo ir šeimininkai. Geromis progomis nepasinaudojo Bolo ir Vitinho, iš toli gana pavojingai smūgiavo Arthuras.

Kėliniui persiritus į antrą pusę buvo paskirtas baudinys į „Kauno Žalgirio“ vartus, į kuriuos vietoje Abnerio Targino iškart stojo Ernestas Macenis. Mario Rivilloso smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Grįžęs į vartus A.Targino dar kelis kartus gelbėjo komandą, tačiau likus žaisti penkias minutes iki pertraukos vis tik turėjo iš tinklo traukti M.Rivillos pasiųstą kamuolį – 0:3.

Po pertraukos žalgiriečiai pradėjo aktyviai, tačiau Arthuro ir Vitinho smūgius blokavo varžovų gynėjai.

Savo ruožtu Ispanijos komanda vėl išlaukė žaliai baltų klaidos ir pelnė ketvirtą savo įvartį. „Levante“ gretose po standartinės padėties pasižymėjo Gogeris Serrano.

Beveik visą antrą antrojo kėlinio pusę aikštės šeimininkai žaidė be vartininko ir stengėsi mušti įvartį su penkiais aikštės žaidėjais, o galiausiai ir pasižymėjo.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes puikų įvartį pelnė brazilas Vitinho, kuriam pavyko suklaidinti praktiškai visą varžovų komandą – 1:4.