Neįgaliesiems

UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinis etapas – Kauno sporto halėje

UEFA „Kauno Žalgirio“ futsal klubui patikėjus organizuoti Čempionų lygos pagrindinio etapo kovas Lietuvoje, paaiškėjo, kad šio etapo rungtynės vyks Kauno Sporto halėje. Čempionų lygos kovos Kaune vyks spalio 25–28 dienomis.

„Kauno Žalgirio“ ekipa jau šeštą kartą iš eilės organizuos pagrindinio etapo kovas ir bus savo grupės šeimininkai. Dar liepos mėnesį žalgiriečiai burtų traukimo metu pateko į UEFA futsal Čempionų lygos pagrindinio etapo 7-ą grupę ir sužinojo savo galimus varžovus. 

Kartu su „Kauno Žalgiriu“ dėl vietos Elitiniame etape kovos Suomijos salės futbolo komanda „Kampuksen Dynamo“. Kitos dvi komandos, patekusios į 7-ąją grupę kartu su „Kauno Žalgiriu“, paaiškės tik po rugpjūčio 22–27 dienomis vyksiančio preliminaraus etapo. Iš šio etapo prie žalgiriečių ir suomių prisijungs D ir G grupių nugalėtojai.

D grupėje kovos „Lubawa“ (Lenkija), „Prishtina 01“ (Kosovas), „Isbjorninn“ (Islandija) ir „Utleira IL“ (Norvegija), o G grupėje susitiks „Minerva“ (Šveicarija), „Yerevan“ (Armėnija), Limasolio AEL (Kipras) ir „Fiorentino“ (San Marinas“).

2022–2023 m. Čempionų lygoje pagrindinio etapo metu žalgiriečiai rezultatu 4:1 įveikė latvių „Petrow“ klubą, 7:0 sutriuškino suomių „Kampuksen Dynamo“. Paskutinėse pagrindinio etapo rungtynėse „Kauno Žalgiris“ rezultatu 2:7 pralaimėjo Italijos „Citta di Eboli“ ekipai ir nepateko į kitą lygos etapą – elito grupę.

Šiemet į UEFA Futsal Čempionų lygos Elitinį etapą iš viso pateks 16 komandų iš pagrindinio etapo, kurios grupėse po keturis varžysis lapkričio mėnesį. Keturi šių grupių nugalėtojai pateks į finalinį turnyrą.

zalgiris.lt informacija ir nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS