Neįgaliesiems

„UEFA Grow“ specialistai padės augti Lietuvos futbolui

Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) savaitės pradžioje apsilankė „UEFA Grow“ atstovai, kurie su LFF vadovais ir administracijos darbuotojais diskutavo apie Lietuvos bei Europos futbolo vystymasį konkrečiose srityse ir nusibrėžė tolimesnius bendradarbiavimo planus.

„UEFA Grow“ – viena iš UEFA verslo plėtros rėmimo programų, kuri bendradarbiauja su futbolo asociacijomis visoje Europoje. „UEFA Grow“ siūlo individualias konsultavimo paslaugas asociacijoms tose srityse, kurios yra svarbiausios futbolo organizacijose: nuo geresnio įvaizdžio formavimo iki didėjančių pajamų ir vis daugiau žaidžiančių žmonių įtraukimo.

„Džiugu, kad turėjome susitikimą su „UEFA Grow“ atstovais. UEFA turi geriausius specialistus Europoje, todėl mums nepasinaudoti jų pagalba būtų tiesiog neprotinga. Kartu pakalbėjome apie Lietuvos futbolo ir visos Europos futbolo strategiją, judėjimo kryptis. Kartu analizuosime mūsų įvairias veiklas bei pritaikysime kitų šalių gerąją praktiką “, – pabrėžė LFF prezidentas Tomas Danilevičius.

„UEFA Grow“ sistemos tikslas – sistemingai ir strategiškai auginti Europos futbolą. UEFA siekia, kad futbolo federacijos maksimaliai išnaudotų savo potencialą ne tik aikštėje, tačiau ir už jos ribų.

LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius tvirtino, jog tai buvo pirmasis, bet tvirtas žingsnis produktyvaus bendradarbiavimo kelyje: „Tai buvo tik pirmasis susitikimas, kuriame daugiausiai dėmesio skyrėme bendros informacijos atnaujinimui, tačiau jau netrukus LFF darbuotojai su UEFA specialistais kartu dirbs mažesnėse grupėse, kad greičiau galėtume tobulėti, pasiektume norimų rezultatų ir judėti į priekį. Toks darbo principas ateina iš gerųjų praktikų pavyzdžių Europoje ir nekantraujame pamatyti to vaisius mūsų federacijos veikloje”.

Vienas „UEFA Grow“ atstovų Oleksandras Kučeriavas po susitikimo buvo pozityviai nusiteikęs: „Pirmasis susitikimas baigėsi, tačiau sakyčiau, kad tai buvo mūsų bendros informacijos atnaujinimas. Kartu su LFF atstovais kitaip pažvelgėme į įvairius dalykus, pristatėme savo praktiką. Mes, kaip UEFA, nuolat stengiamės bendrauti ir padėti mūsų narėms. Mes šįkart galėjome pažvelgti į LFF strategiją, jos kryptis ir tikslus. Mes esame laimingi, kad galime kartu pasirinkti geriausias praktikas, pasinaudoti turimomis žiniomis ir resursais, jog padėtume augti futbolui jūsų šalyje.“

„UEFA Grow“ atstovai tikina, kad laukia nemažai darbo, tačiau jį atlikus, nauda Lietuvos futbolui bus labai didelė.

„Galėčiau pasakyti, kad situacija Lietuvos futbolo federacijoje yra gera dėl keleto priežasčių. Jūs turite jauną, profesionalią ir įsitraukusią komanda, kuri yra motyvuota judėti į priekį, – sakė O. Kučeriavas. – Federacijos vadovai žiūri į priekį ir daug dėmesio skiria strategijos vystymui. Mes diskutavome apie strategijos kūrimą ir daugybę projektų, kuriuos galėtume vystyti ateityje. Laukia daug darbo, tačiau tai labai gerai, nes po visų darbų bus didelė nauda Lietuvos futbolui.“

„UEFA Grow“ ir LFF atstovai išanalizavo sritis, kuriose darbas bus pradėtas pirmiausiai.

„Aš neabejoju, kad žingsniai, kurie bus atlikti, tikrai prisidės prie Lietuvos futbolo augimo. Mes norime atnaujinti LFF strategiją, kad galėtume pasižiūrėti, kokioje situacijoje LFF dabar yra. Žinoma, judėsime į priekį ir skirsime dėmesio rinkodarai, skaitmeninei erdvei, futbolo žaidėjams. Pagrindinėse LFF veiklos kryptyse mes galime skirti pagalbą ir kartu auginti futbolą“, – pasakojo „UEFA Grow“ atstovas.

Šiuo metu UEFA vienija 55 Europos šalių futbolo asociacijas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS