Neįgaliesiems

UEFA inicijuotame susitikime – būsimo eEuro čempionato pristatymas bei pozityvių pavyzdžių aptarimas

Neseniai įvyko UEFA elektroninio sporto grupės susirinkimas, kuriame dalyvavo visų federacijų (tarp jų – ir Lietuvos) atstovai.

UEFA licencijavimo vadovas Peteris Dennisas pristatė praėjusio eEURO čempionato pasiektus rezultatus pagal dalyvių skaičius, peržiūras bei televizijų žiūrovų susidomėjimą. Susirinkimo metu buvo aptarti keli svarbūs faktoriai, kaip artimiausio čempionato eiga ir sistema bei diskutuota apie esporto potencialą ilgalaikėje perspektyvoje.

Susirinkime Portugalijos futbolo federacijos atstovai pasidalino savo geraja patirtimi plėtojant esportą nacionaliniu lygiu. Būtent šios šalies atstovai yra vieni pirmųjų UEFA narių, kurie įkūrė atskirą e-futbolo skyrių ir kasmet šiai sričiai skiria vis didesnį dėmesį. Dalyviams taip pat buvo pristatyta Portugalijos e-futbolo piramidė, kurią sudaro skirtingi lygmenys – nuo megėjų, iki elitinių šios šakos atstovų.

UEFA narių atstovai buvo supažindinti su sėkmingiausiomis Europos futbolo klubų esporto komunikacijų kampanijomis, kaip sektini pavyzdžiai buvo pateikti Miuncheno „Bayern“ ir „Barcelona“ klubų sėkmės atvejai.

„Džiugu, kad UEFA organizuoja tokio pobūdžio susirinkimus ir dalinasi gerąja patirtimi. Kol kas ši sporto verslo sritis vis dar yra pakankamai nauja daugeliui futbolo federacijų, tad dažnu atveju reikalingas vienų ar kitų idėjų pasitvirtinimas ir pasidalinimas su partneriais. Mes taip pat neseniai išsirinkome naująją esporto rinktinės sudėtį ir pradedame ruoštis UEFA eEURO čempionatui.

Artimiausiu metu taip pat pristatysime projektus, susijusius su savo futbolo esporte piramidės vystymu. Sieksime, kad įvairaus amžiaus sporto megėjai galėtų žaisti futbolą virtualioje aplinkoje ir tai daryti ne vienos kategorijos vaizdo žaidimuose“, – akcentavo LFF esporto vadovas Edgaras Abromavičius.

Primename, jog šiemet UEFA eEuro čempionato grupių etapo rungtynės vyks kovo 15 ir 29 dienomis bei balandžio 12 ir 26 dienomis.

Pagal dabar numatytą planą, į kitą etapą pateks visų grupių nugalėtojai, o antras vietas užėmusios komandos bus paskirstytos į dvi grupes po penkias komandas, iš kurių toliau pateks po tris.

Finalinį turnyro etapą planuojama surengti šių metų liepą Londone, likus kelioms dienoms iki Europos futbolo čempionato finalo.

Čempionų titulą šiemet gina Italijos rinktinė, kuri inauguraciniame turnyre pernai finale nugalėjo Serbijos ekipą.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS