Neįgaliesiems

UEFA konferencijos metu nuspręsta rungtynes žaisti be sirgalių

Trečiadienio popietę vyko UEFA vaizdo konferencija su 55 jos narių asociacijų generaliniais sekretoriais. Ši vaizdo konferencija vyko konsultaciniu principu, kuriam vadovavo UEFA.

Tautų lyga vyks namų-išvykos principu

Konferencijos metu Europos futbolo federacijų vadovai pritarė UEFA siūlymui žaisti rungtynes už uždarų durų, o rungtynėse dalyvauti galės tik oficialūs delegatai. Po konferencijos tapo aišku, kad UEFA Tautų lygos rungtynės bus žaidžiamos pagal ankščiau sudėliotą tvarkaraštį. Tokiu atveju artimiausia Lietuvos rinktinės akistata su Kazachstanu vyks rugsėjo 4 dieną LFF stadione, o rugsėjo 8 dieną – Lietuvos rinktinė skris į Albaniją.

Tautų lyga – be sirgalių

UEFA glaudžiai bendradarbiauja su sveikatos priežiūros institucijomis ir vyriausybėmis, siekdama ištirti galimą aistruolių sugrįžimą į stadionus. Konferencijos metu dalyviai vieningai sutarė, jog prieš leidžiant gerbėjams sugrįžti, reikia griežtų higienos ir sanitarijos priemonių, kad būtų užtikrinta visų stadionuose esančių žmonių sveikata.

UEFA pabrėžė, kad dar per anksti leisti sirgalius į artėjančias UEFA klubines bei nacionalinių komandų varžybas, kurios bus žaidžiamos rugsėjo pradžioje.

Siekiant išvengti karantinavimosi siūlomi tarptautiniai koridoriai

Konferencijoje buvo aptartas žaidėjų karantinavimosi klausimas, ypač aktualus nacionalinėms komandoms. Asociacijos buvo raginamos kreiptis į savo Vyriausybes siekiant išimčių žaidėjams ir komandos nariams (vadinamieji tarptautiniai koridoriai, kurie jau egzistuoja keliose šalyse).

Žaidėjai vis tiek bus reguliariai tikrinami kaip visuotinio UEFA sugrįžimo į žaidimą protokolo dalis – tai turėtų užtikrinti, kad tokios išimtys nekeltų jokios rizikos visuomenei. Taip pat buvo pabrėžta, kad tokie tarptautiniai koridoriai labai supaprastintų rungtynių organizavimą. Asociacijos turėtų galimybę paprašyti perkelti rungtynes ​​į neutralią vietą, jei dabartinės šalies vidaus sąlygos galėtų kelti pavojų rungtynių rengimui.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS