Neįgaliesiems

UEFA pristato dvi naujas specialistų mokymo programas ir kviečia norinčius teikti paraiškas

UEFA ir toliau tęsia specialistų mokymo programas, o šįkart pristato dalyvauti dar dviejų nišų tarptautiniuose mokymuose.

Pirmoji iš jų – UEFA žiniasklaidos konsultantų programa, prasidėsianti 2022 m. rugpjūčio mėnesį.

Šis vienos savaitės seminaras skirtas žaidėjams, norintiems tapti TV ekspertas ar žiniasklaidos konsultantu tradicinėse ir skaitmeninėse žiniasklaidos (OTT) platformose. Programa sukurta bendradarbiaujant su UEFA rinkodaros departamentu, pripažintais transliuotojais ir žiniasklaidos ekspertais.

Ją sudaro pristatymai, praktiniai užsiėmimai, simuliacijos TV studijose. Pirmoji programa vyks Londone rugpjūčio 30 – rugsėjo 3 dienomis.

Tikslas – leisti žaidėjams pradėti naują karjerą žiniasklaidos pramonėje ir parodyti visus savo pranašumus prieš kitus.

Vieta ir laikas – gyvi seminarai, rugpjūčio 30 – rugsėjo 3 dienomis Londone.

Tikslinė auditorija – esami ar buvę žaidėjai, kurie nori ateityje susieti save su sporto televizijos galimybėmis.

Įgyjamos kvalifikacijos – išsami žiniasklaidos aplinkos ir futbolo transliacijų apžvalga, techninės žinios ir įgūdžiai, reikalingi norint dirbti kaip televizijos ekspertui bei pirmoji tiesioginė žiniasklaidos konsultanto patirtis.

Maksimalus dalyvių skaičius šioje programoje yra 20, o pabaigus programą kiekvienam jos dalyviui bus suteiktas UEFA akademijos baigimo sertifikatas.

**********

UEFA žaidėjų agentų programa, kuri prasidės 2022 m. rugsėjo mėnesį. Atsižvelgdama į profesijos pokyčius per pastaruosius 15 metų, UEFA nusprendė sukurti unikalų švietimo pagrindą futbolo agento karjerai.

Šia nauja iniciatyva bus užtikrinta, kad profesionalūs agentai turėtų profesionalius standartus, būtinus kuo geriau aptarnauti žaidėjus tarptautiniame futbole. Ši UEFA programa apima kur kas daugiau nei tiesiog dalyvių mokymas apie taisykles.

Ja siekiama sukurti pasitikėjimą į kvalifikaciją turinčiais agentais, kurie nori nustatyti naujus savo profesijos standartus ir dalytis profesine vizija, pagrįsta tvirtais etikos principais ir siekiu aptarnauti savo klientus, ne tik derantis ir valdant žaidėjo persikėlimo sandorius.

Programą sudaro trys tiesioginiai seminarai ir du internetiniai meistriškumo kursai, kuriuose derinama teorija, praktiniai pratimai ir ekspertų – buvusių geriausių žaidėjų bei klubų, nacionalinių asociacijų ir valdymo organų atstovų – patirtis.

Tikslas – padėti agentams įgyti įgūdžius, paremtus naujausiomis tendencijomis ir metodais, tinkamai ir etiškai atstovauti žaidėjams bei derėtis dėl jų sandorių.

Vieta ir laikas – gyvi seminarai: rugsėjo 26–28 dienomis UEFA būstinėje, spalio 10–12 dienomis Vokietijoje bei lapkričio 14–16 UEFA būstinėje, tuo tarpu virtualūs užsiėmimai vyks spalio 4 ir lapkričio 2 dienomis.

Tikslinė auditorija – futbolo agentai arba buvę žaidėjai, norintys dirbti žaidėjų agentais ir turėti platesnį požiūrį.

Įgyjamos kvalifikacijos – futbolo ekosistema ir jos valdymas, žaidėjų valdymo ir gerovės principai, mokesčių klausimai, biudžeto sudarymas ir finansų planavimas, agento nuostatai, žaidėjo statusas ir perėjimų valdymas. Taip pat – naujausios futbolo duomenų ir statistikos technologijos, veiklos, komercijos ir laiko valdymo principai, derybų technikos, sąžiningumo principai bei etiniai iššūkiai.

Maksimalus dalyvių skaičius šioje mokymų programoje yra 35, o visiems mokymus baigusiems dalyviams bus įteikti UEFA akademijos baigimo sertifikatai.

**********

Norintys kandidatuoti iki 2022 m. rugpjūčio 1 d. turi užpildyti internetinę paraiškos formą, kurią galima rasti UEFA akademijos svetainėje. Klausimus galite siųsti adresu academy@uefa.ch.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS