Neįgaliesiems

UEFA Pro licencijos kursuose – bendravimo su žiniasklaida mokymai

Lietuvoje buvo surengtas dar vienas UEFA Pro licencijos kursų modulis, o viena jo dalių šį kartą buvo kitokia – tai buvo bendravimo su žiniasklaida mokymai.

„Yra daug įvairių būdų, kaip galima elgtis su žiniasklaida, aš bandžiau jiems suteikti įvairių įrankių. Noriu parodyti, kad skirtingose situacijose galima elgtis skirtingai. Suteikiu jiems galimybes, bet sprendimus jie priimti turi patys.

Mane asmeniškai kartais nuramina, kai 2–5 minutes būnu ramiai, be kitų žmonių. Įprastai nėra labai geras sprendimas duoti interviu tik pasibaigus rungtynėms“, – kalbėjo mokymų lektorius iš Vokietijos Dirkas Feustelis.

Tokių mokymų reikšmę išskyrė ir dalyviai, tarp kurių – Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės trenerių štabo narys Vaidas Sabaliauskas.

„Lektoriai turi ilgametę patirtį žiniasklaidos srityje, jie pristatė strategijas, siekiant save parodyti iš geresnės pusės, geriau komunikuoti tiek viduje, tiek ir išorėje“, – sakė jis.

Patenkinti pateikta programa liko ir svečiai iš užsienio.

„Turėjome Bundeslygos ir nacionalinės televizijos patirties turinčių dėstytojų, jie mums paruošė užduočių.

Kiekvienas mūsų modulis paliečia skirtingas temas, tai yra treniravimas, fizinis pasiruošimas, tačiau šis modulis yra išties įdomus, nes kalbame apie vieną iš sėkmės faktorių – žiniasklaidą“, – kalbėjo vienas iš kursų dalyvių Przemyslawas Lagozny.

Daugiau dalyvių ir lektorių minčių bei vaizdų iš mokymų – vaizdo įraše.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS