Neįgaliesiems

UEFA Regionų taurėje – su pergalėmis ir iššūkiais

Kėdainių „Nevėžio” futbolininkus UEFA Regionų taurės (Regions Cup) turnyro atrankoje lydėjo tik pergalės, atnešusios Lietuvos atstovams kelialapį į kitą turnyro etapą.

Vitalijaus Stankevičiaus treniruojama ekipa Marijampolėje tvirtai įveikė visus varžovus.

„Varžovai, ypač Izraelio komanda, buvo pajėgūs. Viskas priklausė nuo nusiteikimo ir mūsų komandos komplektacijos. Turiu pagirti savo žaidėjus ir padėkoti Nacionalinei futbolo akademijai, kurios žaidėjais pasistiprinome prieš turnyrą”, – sakė V.Stankevičius.

Įspūdingiausią pergalę Kėdainių „Nevėžis” pasiekė baigiantis turnyrui Marijampolėje. Kėdainių futbolininkai pirmadienį 10:1 (5:0) sutriuškino „Paide Linnameskond” iš Estijos. Po 4 įvarčius „Nevėžiui” pelnė Aretas Gėgžna ir Vilius Giedraitis, 2 įvarčius – Rimvydas Lipnevičius.

Prieš tai „Nevėžis” 3:1 (1:1) palaužė Kazachstano „Dostar FC” komandą. Kėdainiečių ekipoje du įvarčius įmušė A.Gėgžna ir vieną Tomas Rakašius.

Per pirmąjį mačą Lietuvos ekipa įveikė „Ironi Tiberias” futbolininkus iš Izraelio 4:1 (0:1). Du įvarčius pelnė V.Giedraitis, po vieną pridėjo Evaldas Kugys ir R.Lipnevčius.

Galutinė turnyrinė lentelė:

Vieta Klubas Taškai
1 Kėdainių FK „Nevėžis” 9
2 
„Ironi Tiberias” (Izraelis) 6
3 „Dostar FC” (Kazachstanas) 3
4 „Paide Linnameskond” (Estija) 0

Lietuvai atstovaujantis Kėdainių „Nevėžis” pateko į kitą UEFA Regionų taurės turnyro etapą, kuris vyks rugsėjo 12-18 dienomis Kroatijoje. Lietuvos klubas žais su Kroatijos, Prancūzijos ir Latvijos ekipomis.

„Važiuojame kovoti. Žinome, kad ypač stipri bus šeimininkų Zagrebo komanda, pernai iškovojusi Regionų taurę. Teks dar stiprintis mėgėjais, nes iš registruotų 18 futbolininkų liko 14, kitiems reikėjo grįžti į darbus”, – sakė V.Stankevičius.

Nuo 1999 metų rengiamas Regionų taurės turnyras ypatingas tuo, jog jame registruoti žaidėjai negali būti žaidę profesionalaus futbolo ir aukščiausiame šalies divizione. Taip pat futbolininkai turi būti nerungtyniavę UEFA ir FIFA vyrų futbolo turnyruose (išskyrus ankstesnes Regionų taurės, UEFA ir FIFA salės futbolo varžybas).

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS