Ukmergės SC triumfavo LMFA Mergaičių mažojo futbolo čempionate

Vasario 15-ąją praūžė finalinės varžybos 2007 m. gimusioms ir jaunesnėms futbolininkėms.

LMFA Mergaičių futbolo čempionato finalinės varžybos prasidėjo nuo grupių etapo. Ukmergėje rungėsi Gargždų „Banga“, Vilniaus MFA „Žalgiris“ ir Kauno SM „Tauras“. Gargždiškės laimėjo abejas rungtynes (2:1 ir 7:1) bei pelnė teisę žaisti finale. Antrąją vietą grupėje užėmė pergalę 3:1 prieš „Žalgirį“ iškovojusios kaunietės.

Kitoje grupėje Ukmergės SC ekipa 3:0 įveikė Klaipėdos FM atstoves, o Mažeikių „Triumfo“ komanda neatvyko į varžybas Šventupėje.

Čempionato penktoji vieta atiteko MFA „Žalgiriui“. Bronzos medalius po atkaklios kovos 1:0 iškovojo Klaipėdos FM žaidėjos, nugalėdamos kaunietes. Ukmergės SC futbolininkės įtikinamai pasirodė finale – jos 8:1 įveikė „Bangą“.

Varžybų organizatoriai po varžybų įteikė individualius prizus geriausioms, perspektyviausioms ir atkakliausioms žaidėjoms.

Ukmergės SC: Luknė Trofimovaitė, Viktorija Ivanovaitė, Justė Kalvelytė.

FK „Banga“: Estela Tamošauskaitė, Austėja Jokubaitytė, Smiltė Vaitkevičiūtė.

Klaipėdos FM: Anastasija Korotkich, Mėta Andrėja Paulauskaitė, Viltė Rekašiūtė.

SM „Tauras“: Gabija Malakauskaitė, Dinara Rimkevičiūtė, Gabija Diškevičiūtė.