Neįgaliesiems

Ukmergiškės nugalėjo merginų čempionate

Birželio 2–3 dienomis Šventupėje buvo surengtas Lietuvos merginų, gimusių 2000 m. ir jaunesnių, futbolo čempionatas, kuriame kovėsi 8 komandos.

A grupėje žaidė Šiaulių SG-FA, Tauragės SM-FK „Tauras“, Ukmergės SC, Utenos „Utenis“. Visas 3 dvikovas laimėjo ukmergiškės ir pelnė kelialapį į finalą. Antrą vietą grupėje pelnė tauragiškės (6 t.) ir pateko į mažąjį finalą. Pergalę prieš uteniškes iškovojo šiaulietės (3 t.)

B grupėje galingai pasirodė Vilniaus MFA „Žalgiris“ (9 t.), įveikęs Klaipėdos FM,  Mažeikių „Triumfą“ ir Vilniaus MFK „Žalgirį“. Pastaroji komanda (6 t.) užėmė grupėje antrą vietą ir tęsė kovą dėl bronzos medalių. Mažeikių „Triumfas“ (3 t.) įveikė Klaipėdos FM.

Čempionato 7 vietą pelnė „Utenis“, 6:2 pranokęs klaipėdietes. 5 vietą užėmė Šiaulių SG-FA po pergalės 4:0 prieš mažeikiškės.

Rungtynės dėl medalių buvo atkaklios ir jose prireikė pratęsimų. MFK „Žalgiris“ įveikė tauragiškės 1:0, įvartį įmušus Aistei Čižaitei. Finale Ukmergės SC-„Keliai“ nugalėjo MFA „Žalgirį“ 2:1, pasižymėjus dusyk Irinai Kvasnickaitei ir Gabijai Gedgaudaitei.

Čempionatą organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) ir Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA).

Apdovanotos geriausios ir perspektyviausios komandų žaidėjos:

Ukmergės SC: Irina Kvasnickaitė; Livija Toropovaitė.

Vilniaus MFA „Žalgiris“: Gabija Gedgaudaitė; Erika Šupelytė.

Vilniaus MFK „Žalgiris“: Gintarė Blažytė; Agnieška Ceškel.

Tauragės SM-FK „Tauras“: Evelina Petrauskaitė; Augustė Bliudžytė.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS