Ukmergiškės stipriausios tarp 2001 m. gimimo komandų

Kovo 8-ąją jaunosios futbolininkės praleido Ukmergėje ir Šventupėje, kur susirungė dėl Lietuvos merginų 5×5 čempionato medalių.

Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo. A grupėje Ukmergės SC užėmė pirmą vietą, įveikus 3:2 Vilniaus MFK „Žalgirį-1“ ir 5:2 Tauragės SM. Antrą vietą grupėje užėmė vilnietės, 7:3 pranokus tauragiškes.

B grupės lyderėmis tapo Alytaus SRC žaidėjos, kurios nugalėjo 8:5 MFK „Žalgirį-2“ ir 6:4 Gargždų „Bangą“. „Banga“ 8:0 pranoko jaunąsias žalgirietes.

Čempionato 5 vietą pelnė Tauragės SM, nugalėjus 6:2 MFK „Žalgirį-2“. Bronzos medalius iškovojo „Bangos“ žaidėjos, įveikusios rezultatu 4:2 MFK „Žalgirio-1“ ekipą. Turnyro nugalėtojomis tapo ukmergiškės, po atkaklios kovos 2:1 nugalėjusios alytiškes.

Varžybas organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras su Lietuvos moterų futbolo asociacija. Prizais buvo apdovanotos geriausiai pasirodžiusios komandos bei pasižymėjusios žaidėjos.