Neįgaliesiems

Ukrainos vaikams skirtas futbolo festivalis įtrauks virš 100 dalyvių

Balandžio 28 dieną LFF Kauno treniruočių centre įvyks Ukrainos vaikams skirtas festivalis.

Jame dalyvaus apie šimtą Ukrainos pradinių klasių vaikų, kurie mokinasi Kauno Herojaus mokykloje.

Futbolo festivalyje vaikai ne tik turės galimybę išbandyti jėgas žaidžiant futbolą, bet ir įvairiose su futbolu susijusiose užduotyse. Kartu su vaikais sportuos Kauno rajono FC „Hegelmann“ futbolo klubo žaidėjai.

„Kaune mokinasi daug iš Ukrainos atvykusių vaikų ir žinome, kad jiems labai patinka futbolas, kuo galėjome įsitikinti surengus kamuolio žongliravimo konkursą Kauno Herojaus mokykloje. Joje dirba puikūs mokytojai, tarp kurių Ernestas Fedorčakas, tai su juo pakalbėjome dėl festivalio idėjos ir iniciatyvos Masinio futbolo asociacijai suorganizuoti futbolo festivalį pradinių klasių vaikams iš Ukrainos.

Norime, kad futbolas taptų jiems viena iš pramogų, per kurią galėtų save realizuoti, išbandyti ne tik futbolo žaidimą, bet ir įvairias užduotis. Manau, kad šis festivalis leis vaikus įtraukti į futbolo treniruotes. Džiaugiamės, kad Kauno rajono „Hegelmann“ klubo nariai prisidės ir padės festivalio metu. Vaikai turės galimybę ne tik tarpusavyje pasivaržyti, bet ir susipažinti su Lietuvos futbolo žaidėjais“, – teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas Martynas Karpavičius.

Festivalis vyks nuo 10:00 iki 12:00 valandos LFF treniruočių futbolo centro stadione.

Renginį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija

Renginio draugai: UAB „Druskininkų RASA“, Kauno rajono FC „Hegelmann“, Kauno Herojaus mokykla.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS