Neįgaliesiems

Unikalus šiauliečio dublis – su įvarčiu nuo kampinio gairelės

FA „Šiauliai“ mėgaujasi puikiu startu SHARP Elitinėje jaunių lygoje, o gražius įvarčius muša ir gynėjai. 15-metis Dovydas Jansonas atsiskleidė šeštojoje čempionato savaitėje.

D. Jansonas pelnė du įvarčius į Klaipėdos FM-FK „Atlanto“ vartus, o pastarasis susilaukė EJL sirgalių dėmesio. Šiauliečiai paskiau sekmadienį įveikė Panevėžio atstovus ir pratęsė pergalių seriją iki keturių.

– Kas tau pakišo mintį įmušti nuo kampinio gairelės?

– Rungtynėse tiesiog pasistačiau ir įsukau kamuolį. Dažniausiai ateidavau vienas į stadioną ir bandydavau sukti kamuolį, vieną kartą pavyko įsukti, antrą kartą ir taip vis dažniau. Na, ir tiesiog pabandžiau pakartoti tai per rungtynes – štai ir rezultatas“.

– SHARP EJL U17 divizione per keturias rungtynes nepatyrėte pralaimėjimų, o įvartį praleidoje tik pastarojoje šeštadienio dvikovoje su R. Sargūno SG. Kas lemia tokią žaidybinę formą čempionato pradžioje?

– Manau, lemia tarpusavio susižaidimas, vis tiek, su šia komanda dirbame ne pirmus metus. Taip pat tikslo užsibrėžimas – prieš sezoną visi susirinkome ir apkalbėjome, kad šį sezoną privalome būti pirmi.

– Pasidalink savo futbolo istorija.

– Vaikystėje stebėdavau kaip vyresni žaisdavo futbolą. Visada mamos prašydavau, kad nuvestų mane į tą treniruotę ir galiausiai tai įvyko. Mane nuolat skatindavo kiemo draugai ir tėvai, už ką jiems esu dėkingas.

– Kuo rungtyniavimas SHARP EJL čempionate padeda tau tobulėti?

– Tobulėti padeda kiekvienas sutiktas varžovas. Tada pamatau savo minusus, pamatau savo pliusus ir tai man padeda tobulėti. Kekvieną dieną išsikeliu sau tikslus ir bandau juos igyvendinti.

– Koks tavo autoritetas?

– Mano autoritetas yra Cristiano Ronaldo. Jis įrodė, kad viskas yra įmanoma, bet niekas neateina lengvai, viskas pasiekiama per sunkų darbą.

– Ačiū už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS