Neįgaliesiems

„Utenio“ merginos žengia istorinį žingsnį LMFA I lygoje

„Utenio“ merginos žengs dar vieną svarbų žingsnį Utenos futbolo istorijoje – netrukus jos pradės kovas Lietuvos moterų futbolo Pirmoje lygoje.

Pirmą kartą Utenos „Utenio“ moterų komanda, kurios pagrindą sudaro akademijos auklėtinės, kovos LMFA Pirmos lygos pirmenybėse. Jose varžysis 15 komandų, suskirstytų į Centro, Rytų ir Vakarų regionų grupes. Po dviejų sužaistų ratų grupėse, vyks atkrintamosios varžybos, o rudenį paaiškės stipriausios pirmenybių komandos.

Lygos naujokės rungtyniaus Rytų regiono grupėje, kurioje iš penkių komandų trys – praėjusių metų prizininkės. Pirmas LMFA Pirmos lygos čempionato Rytų regiono rungtynes „Utenio“ merginos žais su praėjusių metų nugalėtojomis, MFA „Žalgiris“ B komanda.

Tačiau „Utenio“ merginų komandos treneris Arūnas Rastenis tvirtino dėl to nesijaudinantis: „Aš tuo džiaugiuosi, nes žaidžiant su stipriomis varžovėmis galime mokytis ir greičiau tobulėti. O mano merginos nėra iš bailiųjų, kurios bijotų kokių nors autoritetų. Jos žaidžia ir tiki tuo, ką daro, o aš tikiu jomis.“

Utenos „Utenio“ merginų komandos kapitonė Ugnė Maknytė sakė, kad nors prieš debiutines rungtynes jaučia jauduliuką, tačiau didesnis yra džiaugsmas. „Seniai norėjome ir siekėme patekti į LMFA Pirmą lygą, sunkiai dirbome ir, manau, esame vertos joje būti. Jaučiamės pasiruošusios, ar taip ir yra – sužinosime jau greitai.“

Pasak U. Maknytės, ambicinga komanda nebijo iššūkių ir drąsiai stos prieš labiau patyrusias varžoves ir kovos iki galo.

„Labai tikimės sulaukti ir žiūrovų palaikymo, mums svarbu, kad ateitų kuo daugiau žmonių, tai suteikia daugiau drąsos ir stiprybės“, – uteniškius į rungtynes visos komandos vardu kvietė U. Maknytė.

Utenos „Utenio“ ir MFA „Žalgiris“ rungtynės vyks Utenos „Utenio“ stadione, gegužės 25 d., penktadienį, 17 val.

UtenosUtenis.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS