Neįgaliesiems

Utenoje dalinsis gerąja bendruomenės klubų praktika

Lapkričio 10 d. Utenoje vyks bendruomenės futbolo klubų susitikimas, skirtas pasidalinti gerąja praktika.

Tradiciniu tampančiame susitikime pilną klubinę struktūrą turintys bendruomenės futbolo klubai ir siekiantys pokyčių savo struktūroje turės galimybę pasikeisti patirtimi, pasisemti idėjų. Jau trečiasis toks susitikimas rengiamas Lietuvos futbolo federacijos (LFF) klubų licencijavimo skyriaus iniciatyva. Kaskart norima nuvykti į tą regioną, kuriame klubų veiklos pokyčiai yra ryškiausi ir verti analizės.

„Sparčiai daugėja naujos praktikos ir tikrų klubų, kurie veikia viešosios ir privačios partnerystės principais, su savo akademijomis. Todėl rengiame seminarą aptarti karštas temas, – sakė LFF klubų licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis – Pavyzdžiui, analizuosime kokias plėtros galimybes sukuria buvusių biudžetinių įstaigų tapimas viešosiomis. Norime, kad arčiausiai vakarietiško modelio esantys klubai pasidalintų patirtimi su kolegomis, padrąsintų juos. Dedame visas pastangas, kad futbolo komandos, neturinčios savo struktūroje pilnavertės ir kokybiškai dirbančios jaunimo komandų piramidės liktų tik tolima sovietmečio praeitimi“.

Tarp numatomų seminaro temų – viešos ir privačios partnerystės futbolo klube modeliai ir jų plėtra, Utenos „Utenio“ klubo modelio detalės, Šiaulių akademijos reorganizacija iš biudžetinės į viešąją įstaigą, bendruomenės klubų inicijuojami ir palaikomi pokyčiai gretimuose rajonuose, klubų vystymosi tendencijos Europoje.

Susitikime planuoja dalyvauti ir UEFA Klubų licencijavimo vadovas Alešas Zavrlis. Buvęs Slovėnijos futbolo federacijos generalinis direktorius pasidalins gerąja mažesniųjų valstybių praktika, jaunimo akademijų sėkmės receptais, Slovėnijos futbolo klubų veiklos principais ir jų patirtimi.

Susitikimas vyks Utenoje, viešbučio „Angelas“ konferencijų salėje (adresu Aukštaičių g. 2) numatoma pradžia 10 val. 15 min.

Klubų, norinčių dalyvauti gerosios praktikos aptarimo susitikime, prašoma registruotis iki lapkričio 4 d. el. paštu licencijavimas@lff.lt 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS