Neįgaliesiems

Utenoje vyko „Aukštaitijos taurė 2017“ varžybos

Šį savaitgalį Utenos miesto šventės 756 metinių metu šurmuliavo jos didenybė futbolas.

Utenoje rinkosi futbolo veteranai į jau 10 – tą tarptautinį veteranų futbolo turnyrą „Aukštaitijos taurė 2017“. Turnyre dalyvavo penkios komandos: svečiai iš Maskvos apskr. Mityščių (Rusija), Torpedo Žodino (Baltarusija), Daugpilis (Latvija), Panevežio Ekrano senjorai (Lietuva) ir šeimininkai Utenos Utenis (Lietuva).

Turnyro metu praeityje buvę aukšto lygio futbolininkai parodė, kad ir dabar dar turi parako statinėse ir aukšto meistriškumo. Kovingumo, azarto irnoro buvo su kaupu.

Bet kaip ir vaikams, taip veteranams svarbiausia ne rezultatas, o procesas. Svarbiausia yra draugystė. Geri, draugiški santykiai visus lydėjo viso turnyro metu.

Utenos apskrities futbolo asociacijai džiaugiasi išgirdusi gerus atsiliepimus iš komandų dalyvių: puikus organizavimas, nuostabi gamta, nuoširdūs žmonės.

Prie renginio prisidėjo Utenos raj. sav. Utenos apskrities futbolo asociacijai, FK Utenos Utenis, FK Panevežio Ekrano senjorai, turnyro mecenatas A. Michelsonas.

Renginio akimirkos: https://www.facebook.com/pg/Utenos-rajono-savivaldyb%C4%97-1501424743403666/photos/?tab=album&album_id=1919038418308961

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS