Neįgaliesiems

Už suteiktą LFF pagalbą pandemijos metu – Kauno miesto padėka

Lietuvos futbolo federacija (LFF) sulaukė Kauno miesto savivaldybės įvertinimo teikiant pagalbą karantino metu. Karantino metu LFF Kauno treniruočių centras buvo naudojamas saviizoliacijos tikslais – visi iš užsienio grįžę asmenys nuo kovo 23 d. iki gegužės 6 d. galėjo nemokamai karantinuotis Kauno treniruočių bazėje.

Kauno miesto savivaldybės darbuotojai susisiekė su LFF atstovais ir įteikė jiems padėkos raštą bei dovanų.

„Pastarieji trys mėnesiai parodė, kiek daug gali nuveikti susitelkę, dėl bendro tikslo dirbantys kauniečiai ekstremalios situacijos ir karantino metu. Jūsų nuoširdžios pastangos, tvirta parama ženkliai prisidėjo suvaldant koronaviruso (COVID-19) pandemijos grėsmės mūsų mieste bei visoje Lietuvoje.

Dosniai dalindamiesi žmogiškomis vertybėmis, savo pilietišku elgesiu Jūs esate sektinas pavyzdys kiekvienam iš mūsų. Nuoširdžiai dėkoju už ištiestą pagalbos ranką, kai jos reikėjo labiausiai, kad neeilinius iššūkius pasitikęs miestas būtų saugus, o žmonės išliktų ramūs“, – skelbiama Kauno miesto savivaldybės padėkoje.

„Lietuvos futbolo federacijos vardu – džiaugiamės, kad galėjome padėti Kauno miestui ir visai Lietuvai tokiu sudėtingu laikotarpiu. Federacija yra atvira, todėl visi prašantys pagalbos bus išgirsti. Pasaulinė pandemija visus mus suvienijo, tik kartu užkirtome kelią virusui. Vis dėlto, malonu sulaukti viešo įvertinimo iš pačios Kauno miesto savivaldybės. Vertiname tai ir tikime, kad ateityje gerų darbų bus dar daugiau“, – teigė LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS