Neįgaliesiems

Užbaigs debiutinį 40+ veteranų pirmenybių sezoną

Spalio 3 d. Kaune finišuos dar vienos Lietuvos veteranų pirmenybės – 40+ amžiaus grupės mažojo futbolo varžybos.

Paskutiniame ture vyks ketverios rungtynės – susitiks Kauno „Šilainių“ ir Kėdainių „Nevėžio“, Alytaus „Dainavos Senjorų“ ir Jonavos „Klevo“, Kauno „Virpsto“ ir „Šilutės veterano“ bei Ukmergės „Vienybės“ ir „Šiaulių Liūtų“ komandos.

Prieš paskutinį turą „Dainavos senjorai“ užimą pirmą, o Kauno „Virpstas“ – antrą vietą. Didžiausia intriga  – kovoje dėl trečios vietos, kur Jonavos ekipa dviem taškais pirmauja prieš šiauliečius.

Įdomi netiesioginė akistata laukia ir dėl rezultatyviausiojo žaidėjo vardo. „Virpsto“ žaidėjo Ričardo Beniušio sąskaitoje – 12 įvarčių. Jį vejasi „Dainavos senjorų“ atstovai: Žydrūnas Karčemarskas turi įmušęs 11, o Vytautas Lukša – 10 įvarčių.

40+ amžiaus grupėje žaidžiama pagal mažojo futbolo taisykles 8 prieš 8 du kėlinius po 25 minutes.

Pirmąjį 40+ pirmenybių sezoną komandos galėjo užregistruoti 5 žaidėjus nuo 35 metų amžiaus, iš jų tik 2 gali vienu metu dalyvauti rungtynėse vienu metu.

Šio amžiaus grupės čempionatas rengiamas pirmą kartą. Dėl pandemijos jis buvo sutrumpintas, komandos po kartą sužaidė tarpusavyje. Pasak vieno iš varžybų koordinatorių Dainiaus Širvio, pirmasis bandymas pasiteisino.

„Smagu, kad toks projektas įvyko. Komandos rinkosi kas mėnėsį, kiekviename ture sužaidė po 2 rungtynes skirtingame mieste. Norime, kad visuose miestuose vyktų veteranų futbolas, o ir komandos tai priemė teigiamai, – sakė D. Širvys. – Smagu, kad yra žmonių kurie futbolą myli, ir nors po 11 žaidėjų jiems surinkti sunku, tokiame formate smagu pasižaisti. Ačiū komandų vadovams, kurie sugebėjo suburti komandas ir dalyvauti. Ypač džiugina Alytaus atstovai, nes jie subūrė komandas visose trijose veteranų ir senjorų pirmenybėse. Tikimės, kitais metais patobulinti projektą ir norėtume pritraukti daugiau kitų miestų atstovų – tokių kaip Vilnius, Panevėžys, Klaipėda.“

Paskutinio turo rungtynės vyks šeštadienį, spalio 3 d., nuo 11 val. LFF Kauno treniruočių centro aikštyne.

Pirmenybių rezultatai

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS