Užimta 3 vieta Kazachstano Prezidento taurės turnyre

Lietuvos rezervinė U-17 rinktinė pergale užbaigė tarptautinį turnyrą Nur Sultane.

Paskutinę turnyro dieną lietuviai rungėsi su rezervine Kazachstano U-17 rinktine dėl trečiosios vietos. Rungtynės susiklostė gana nervingai, abi komandos sukūrė daug progų pasižymėti.

Pirmasis 5 minutę įvartį po gražios kombinacijos įmušė Gvidas Gineitis. Visgi kazachai netruko išlyginti rezultato, o po Mato Gasiūno įvarčio kazachai vėl sugebėjo atstatyti pusiausvyrą.

Antrajame kėlinyje Armandas Kučys realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį. Dvikovos pabaigoje kazachai užspeitė lietuvius, tačiau mūsiškiams pavyko apsiginti ir laimėti rezultatu 3:2.

Turnyre triumfavo pagrindinė Kazachstano rinktinė, finale 3:0 nugalėjusi Tadžikistano rinktinę, besiruošiančią atėjančiam FIFA U-17 Pasaulio  futbolo čempionatui Brazilijoje.

Rungtynių statistika

Kazachstanas B U-17 – Lietuva B U-17 2:3 (2:2)

Nursultano Futbolo namų maniežas, 300 žiūrovų

Teisėjas – Nikita Utrobin (Kazachstanas)

Įvarčiai: 9 min. Vladislav Kravčenko, 35 min. Roman Čirkov (Kazachstanas B); 5 min. Gvidas Gineitis, 12 min. Matas Gasiūnas, 51 min. Armandas Kučys (Lietuva B)

Įspėjimai:  26 min. Rustam Gabdrachmanov, 45+1 min. Aleksander Mrynsky, 86 min. Sultan Askarov, 90+2 min. Kirill Lavreniuk (Kazachstanas B); 32 min. Naglis Paliušis, 45+1 min. Tomaš Gulbicki, 84 min. Armandas Kučys, 87 min. Grantas Jaseliūnas (Lietuva B)

Lietuvos rezervinės U-17 rinktinės sudėtis: Danas Šimkevicius, Naglis Paliušis, Metinas Abromavičius, Matas Gasiūnas, Maksim Andrejev (71 min. Arnas Končius), Grantas Jaseliūnas, Emilis Gasiūnas, Gvidas Gineitis, Tomaš Gulbicki (Elijas Bagdonavičius 59), Armandas Kučys, Nedas Jurgis Šimkutis (31 min. Ernestas Burdzilauskas, 89 min. Domantas Vaičekauskas)