Neįgaliesiems

V. Andriuškevičius: "Visi varžovai yra aukštos klasės"

Po pralaimėtų Pasaulio čempionato atrankos rungtynių prieš Slovakijos komandą svečiuose Lietuvos rinktinės žaidėjai pripažino, jog varžovai buvo pajėgesni, o užduotį labai apsunkino greitai praleisti du įvarčiai.

S.Čirbos nuotr.

Žaidėjų komentarai po rungtynių:

Gynėjas Vytautas Andriuškevičius:
„Manau, kad tikrai nusileidome varžovams, jie tikrai buvo geresni. Bandėme primesti savo žaidimą, bet tas nepavyko. Tik pradėjome gerai, o vėliau viskas slydo iš rankų. Varžovai mušė greitus įvarčius, kurie viską labai apsunkino. Turėjome vienų planų, tačiau išėjo kitaip, žaidimo eiga diktavo kitą. Aikštės kokybės negali kaltinti, nes sąlygos buvo vienodos, bet daug slydome, praradome daug kamuolių. Galbūt trūko koncentracijos.

Visa varžovų rinktinė yra aukštos klasės. Jie mokėdavo laiku palaukti ir tos detalės nulėmė. Mes dažnai prarasdavome kamuolį bėgdami į priekį. Varžovas buvo stipresnis ir negali visada eiti į priekį. Šiandien mums buvo prastos rungtynės, bet niekas nedaro tragedijos. Dar lipdome savo žaidimą.“

Vartininkas Ernestas Šetkus:

„Pralaimėjome dideliu skirtumu, bet stipresnei komandai. Slovakija – pajėgi komanda ir ne be reikalo žaidė Europos čempionate. Rezultatas atrodo negražiai, bet vyrai tikrai stengėsi ir atidavė visas jėgas. Varžovų individualus meistriškumas labai aukšto lygio. Jie puikiai atsidenginėja. Mes prie tokių greičių nepratę.

Be abejo, labai didelę įtaką turėjo tai, kad stipresnis varžovas greitai pelnė du įvarčius. Jei būtume ilgiau atsilaikę, galbūt rungtynės būtų susiklostę kitaip. Turėsime toliau dirbti ir stengtis siekti rezultatų.“

Kapitonas Fedoras Černychas:

„Per pirmas minutes atrodė, kad viskas bus gerai, pradėjome neblogai. Bet gavome vieną, antrą įvartį ir atsidūrėme kaip po šaltu dušu, tai išmušė mus iš vėžių. Viskas pradėjo byrėti ir nebesisekė.

Tačiau nereikia daryti tragedijos. Gavome pamoką. Pralaimėjome tik pirmąsias rungtynes. Slovakai buvo geresni, tik gal ne keturiais įvarčiais. Jie žaidžia geresnėse lygose, viską daro greičiau ir parodė mums, kaip reikia rungtyniauti.

Išanalizuosime klaidas, padarysime išvadas ir kitas rungtynes bus geriau. Tikime savimi ir pasistengsime, kad tokie rezultatai nesikartotų.“

Saugas Arvydas Novikovas:

„Apmaudi, kai gerai sužaidi pirmas kelias rungtynes ir dabar pralaimi tokiu rezultatu. Pirmąjį kėlinį galėjome sužaisti geriau. Antrajame geriau apsigynėme. Šiandien neišnaudojome savo greičio. Jų gynėjai nėra patys greičiausi.

Įtakos turėjo ir Artūros Žulpos trauma, bet nemanau, kad tai lemia, išėjęs po keitimo Karolis Chvedukas atliko panašų darbą.

Uždarėm aikštės vidurį, bet kitur varžovai turėjo daug erdvės, todėl perėjo į kraštus. Buvo labai sunku, kai ten būdavo po tris žaidėjus.“

Puolėjas Manfredas Ruzgis:
„Pralaimėjome, todėl nėra kuo džiaugtis. Esu nusiminęs, bet reikia pakelti galvą ir galvoti apie kitas rungtynes. Nesitikėjau, kad šiandien žaisiu. Prieš pora mėnesių Martiną Škrtelį žiūrėjau tik per televizorių, dabar teko žaisti. Tai visuomet buvo mano svajonė.

Kojos nedrebėjo, negalvojau apie žiūrovus, tik apie tai, kaip pasirodyti geriau. Treneris prašė užsiblokuoti kamuolį ir perduoti kitiems. Manau sužaidžiau neblogai. Man debiutas yra didelė motyvacija.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS