Neįgaliesiems

V. Butkevičius atsistatydina iš LSPFA prezidento pareigų

Pirmadienį buvo surengtas Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos (LSPFA) valdybos narių susirinkimas.

Dar prieš susirinkimą, birželio 29 dieną, atsistatydinimo pareiškimą valdybos nariams pateikė ilgametis LSPFA prezidentas Vidmantas Butkevičius.

Pirmadienį valdyba pareiškimą patenkino, o tai reiškia, kad V. Butkevičiaus etapas vadovaujant asociacijai baigsis – V. Butkevičius įpareigotas eiti pareigas tol, kol bus išrinktas naujasis prezidentas. Šios asociacijos vadovu V. Butkevičius buvo nuo 2003-ųjų.

Naujasis asociacijos prezidentas bus renkamas neeilinio visuotinio narių susirinkimo metu. Susirinkimas numatytas liepos 25 dieną.

„Norime labai padėkoti V. Butkevičiui už ilgametį jo indėlį į salės ir paplūdimio futbolo plėtrą. Pastaraisiais metais šios šakos tapo vis populiaresnės, rinktinės pademonstravo neblogus rezultatus, o viską vainikavo mūsų šalyje surengtas FIFA pasaulio futsal čempionatas.

Tikimės, kad naujasis asociacijos vadovas į šį postą ateis su naujomis, dar didesnėmis ambicijomis bei tęs sėkmingą darbą ir salės bei paplūdimio futbolą kels į dar aukštesnį lygį“, – kalbėjo LFF prezidentas Edgaras Stankevičius.

Neeilinis visuotinis narių susirinkimas, kurio metu bus išrinktas naujasis prezidentas ir Valdybos nariai, vyks liepos 25 dieną, 18.30 val. LFF Kauno treniruočių centro konferencijų salėje (Aukštaičių 51, Kaunas).

LSPFA nariai savo kandidatus į Prezidento bei Valdybos nario pareigas gali siūlyti iki liepos 15 d. (imtinai), el.paštu futsal@lff.lt pateikiant siūlomo kandidato vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamosios vietos adresą.

Taip pat, vadovaujantis LSPFA įstatų 1.2. punktu bei atsižvelgiant į Lietuvos futbolo federacijos naujų įstatų redakciją, iškelti kandidatai į prezidento postą (į valdybos narius – nebūtina) privalo pateikti ir nepriekaištaingą reputaciją įrodantį dokumentą (Informatikos ir ryšių departamento prie LR VRM išduotą Įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro išrašą (ne pažymą) – nuoroda čia  – ne vėliau nei 10 dienų iki visuotinio narių susirinkimo.

Susirinkimo darbotvarkė:

1. Susirinkimo pirmininko rinkimai;

2. Susirinkimo sekretoriaus rinkimai;

3. Susirinkimo balsų skaičiavimo komisijos rinkimai;

4. Susirinkimo reglamento tvirtinimas;

5. Susirinkimo darbotvarkės tvirtinimas;

6. LSPFA Prezidento atsistatydinimo tvirtinimas;

7. LSPFA Prezidento rinkimai;

8. LSPFA Valdybos atšaukimas;

9. LSPFA Valdybos rinkimai.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS