Neįgaliesiems

V. Čeburinas – antrą kartą geriausias Optibet A lygos mėnesio treneris

Titulą ginantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ su praėjusio mėnesio iššūkiais susitvarkė nepriekaištingai ir priartėjo prie antrojo iš eilės trofėjaus.

Lemiamoms kovoms komandą puikiai sutelkęs strategas Vladimiras Čeburinas tapo geriausiu spalio mėnesio treneriu – tai paaiškėjo susumavus tv3.lt portale surengtos apklausos balsus ir ekspertų bei žurnalistų įvertinimus.

Tai – jau antras toks V. Čeburino įvertinimas šiame „Optibet A lygos“ sezone. 56-erių treneris tokio pripažinimo buvo sulaukęs ir birželį.

Spalį žalgiriečiai 3:0 įveikė Gargždų „Bangą“, rezultatais 6:0 ir 3:1 patiesė Kėdainių „Nevėžį“, dramatiškame trileryje 3:2 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir atsirevanšavo už nesėkmę Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkams – 2:1.

Šiuo metu pirmenybių lyderiai per 33-ejas rungtynes yra iškovoję 72 taškus – iki užsitikrinto titulo jiems trūksta vos 2 taškų.

Jau artėjantį penktadienį „Žalgiris“ pergalės prieš „Kauno Žalgirį“ atveju džiaugtųsi trofėjumi. Dvikovos transliacija – 18 val. TV6 kanalu.

Sostinės komandos specialistui atiteks lygos partnerio „Vaga“ prizas. Geriausiųjų rinkimus taip pat globoja „7Pack“, „Customprocard“ bei „Nike“.

Kovo mėnesį geriausiu vairininku tapo „Panevėžio“ atstovas Joao Martinsas, balandį bei rugpjūtį – „Sūduvos“ vyr. treneris Victoras Basadre, gegužę ir liepą – „Hegelmann Litauen“ klubui vadovaujantis Andrius Skerla, o rugsėjį – Telšių „Džiugo“ vedlys Marius Šluta.

Spalio rinkimuose kazachstanietis konkuravo su „Kauno Žalgirio“ vyr. treneriu Roku Garastu bei Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus treniruojančiu Tomu Ražanausku.

alyga.lt informacija; E. Žaldario nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS