Neįgaliesiems

V. Čeburinas: „Antrajame kėlinyje išryškėjo meistriškumo skirtumas“

„Sūduvos“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės SHARP LFF taurės finalą prieš Gargždų „Bangą“ sakė, kad ypač antrajame kėlinyje atsiskleidė komandų meistriškumo skirtumas.

„Ruošėmės rungtynėms labai rimtai. Negalėjo būti kalbos apie varžovų neįvertinimą. „Bangos“ komanda turi savo braižą, pasiruošė tam tikrų naujų taktinių dalykų, – kalbėjo V. Čeburinas – Esminis dalykas, kad šiandien aikštėje „Sūduva“ komanda, kuri buvo užtikrinta, pasitikinti savo jėgomis. Varžovas ne viską mums leido, nes jie rimtai pasiruošė rungtynėms. Bet nesuteikėme daug šansų varžovams. Buvo 2-3 rimtos kontratakos. To iš varžovų tikėjomės – kad jie daugiau atiduos iniciatyvą, daugiau žais savo aikštės pusėje.“

Pirmą kartą taurės finale kovėsi komandos iš skirtingų lygų – I lygos atstovė „Banga“ ir A lygos čempionė „Sūduva“. V. Čeburino nuomone, šie lygių skirtumai išryškėjo po pertraukos.

„Komandų meistriškumo skirtumas buvo matomas. Galbūt ne iš karto, ne pirmas 25-30 minučių, nes varžovai buvo maksimaliai susikaupę. Antrajame kėlinyje labiau pamatėme meistriškumo skirtumą“, – teigė treneris.

Marijampolės ekipa iškovojo trečiąjį trofėjų per pastaruosius metus. Praėjusių metų pabaigoje „Sūduva“ triumfavo A lygoje, o prieš sezoną laimėjo Supertaurę.

„Trofėjus visada svarbus – ar tai būtų penktas, ar dešimtas, ar dvidešimtas. Tai svarbu komandai, žaidėjams, miestui. Mums palaikė tikrai didelis aistruolių skaičius. Dėkui jiems, nes žaidžiame dėl jų, norime suteikti jiems džiaugsmo“, – sakė V. Čeburinas.

„Sūduvos“ kapitonas Algis Jankauskas teigė, kad nepaisant iškovotos užtikrintos pergalės nugalėti nebuvo lengva.

„Tikrai malonu, norėjome tos taurės. Išėjome susikaupę. Apie žaidimą nekalbėsiu – kažkas išėjo, kažkas neišėjo. Bet svarbiausia, kad laimėjome ir taurę keliauja į Marijampolę, – iš karto po rungtynių teigė A. Jankauskas – Tikrai nesitikėjome, kad bus lengva. „Banga“ kovinga komanda. Ne veltui jie pateko į finalą nugalėję dvi A lygos komandas. Negalėjome jiems nusileisti, nes esame A lygos čempionai. Turėjome parodyti klasę ir meistriškumą. Tą ir parodėme.“

Jei „Sūduvai“ pavyktų vėl laimėti ir A lygos čempionų titulą, šį sezoną klubas Lietuvoje būtų iškovojęs visus tris trofėjus. „Po praeito sezono nesitikėjome, kad gali būti dar geresnis sezonas. Pasirodo – gali. Stengsimės, kad jis būtų geresnis. Bet dar darbas nepadarytas. Daug reikės dirbti, bus labai sunku“, – apie artėjančią kovą dėl titulo A lygoje sakė A. Jankauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS