Neįgaliesiems

V. Čeburinas: „Pergalę nulėmė žaidimas po pirmojo įmušto įvarčio“

Marijampolės „Sūduvos“ klubo treneris Vladimiras Čeburinas po savo pirmojo iškovoto „Betsafe LFF Supertaurės“ trofėjaus teigė, kad pergalę nulėmė pirmojo įvarčio įtaka bei laisvumas komandos atakose.

Sūduvos regiono sostinė švenčia pirmąjį Supertaurės titulą nuo 2009 metų. „Sūduva“ „Arvi“ arenoje neturėjo daug vargo su Kauno „Stumbru“ ir įveikė kauniečius 5:0.

„Noriu pasveikinti mūsų futbolininkus, fanus ir Marijampolę su trofėjumi, kuris leido išsiaiškinti kas stipresnis – taurės laimėtojas ar A lygos laimėtojas. Rezultatas galbūt buvo kiek per didelis, tačiau kai pradėjome jaustis labiau atsipalaidavę, atsirišo žaidimas ir krito antras, trečias įvartis“, – teigė V. Čeburinas.

Pasak stratego, rungtynių pradžia žadėjo sunkią akistatą, tačiau, jo manymu, viską pakeitė įmuštas įvartis: „Nuo rungtynių pradžios atrodė, kad komandos yra rimtai nusiteikusios ir aikštėje ėmėsi aktyvių veiksmų. Mūsų žaidimo tikslas buvo sukurti spaudimą varžovų gynėjams ir vidurio saugams. Didžiąją laiko dalį tai mums pavyko, neleidome jiems išeiti į atakas ir kontratakas. Tačiau po priešsezonio pasimatė ir techninio broko, prarasdavom kamuolį ir sunkiai sekėsi kurti progas. Tai analizuosime. Po mūsų įmušto įvarčio sumažėjo spaudimas ir prasidėjo kitas žaidimas“.

Tuo tarpu „Stumbro“ treneris Mariano Barreto teigė, kad tai komanda priims, kaip naudingą patirtį ir leis labiau užsigrūdinti ateinančio sezono A lygos kovoms: „Tai buvo geras sapnas mums, bet dabar turime grįžti į realybę. Kartais reikia pralaimėti, kad mokytumėmės. Reikia pasveikinti „Sūduvą“. Jie pasinaudojo mūsų pirmosiomis klaidos, kai rungtynės dar buvo apylygės. Trečiasis įvartis pražudė mūsų viltis ir vėliau jau laukėme mačo pabaigos“.

„Žinojome, kad jie yra stipriausia komanda Lietuvoje. Jie turi daug patirties ir kokybės. Taigi mokysimės iš tikrų pamokų, ko nepadarėme gerai, jog gerai pasirodytume šiais metais.“

Anot portugalų specialisto, pralaimėjimo priežasčių galima ieškoti įvairiuose aspektuose: „Mums reikėjo tik dirbti. Turėjome problemų dėl traumuotų žaidėjų pastarosiomis dienomis. Kai pralaimime 0:3, norėjau suteikti progą kai kuriems žaidėjams, kuriems žaidimas Supertaurėje turėtų būti kaip paskatinimas ir įkvėpimas bei svarbių rungtynių patirtis. Dabar mums laikas judėti į priekį ir laukti sezono“.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS