V. Čeburinas po nesėkmės: „Smulkmenos ir detalės nulėmė tai, kad šiandien švenčia Panevėžys“

Vladimirui Čeburinui pirmojo trofėjaus prie Vilniaus „Žalgirio“ vairo dar teks palaukti – jo treniruojami žalgiriečiai šeštadienį po baudinių serijos (pagrindinis laikas – 2:2) nusileido „Panevėžiui“, kuris ir tapo Optibet LFF supertaurės laimėtoju.

Žalgiriečiai pirmame kėlinyje pirmavo 2:0, tačiau vėliau leido varžovams grįžti į rungtynes ir jie šia proga pasinaudojo – Panevėžio klubas išlygino rezultatą, o baudinių serijoje ir iškovojo pergalę.

„Toks formatas nėra lengvas, nes yra tik vienos rungtynės, nugalėtojas paaiškėja greitai. Pirmos 10-15 minučių buvo chaotiškos iš mūsų pusės, buvo sunku sukontroliuoti žaidimą, tačiau tada atsirado pirmosios progos, pirmieji įvarčiai.

11 metrų baudinys pirmo kėlinio pabaigoje buvo pirmas tam tikras skambutis, po kurio jie grįžo į rungtynes. Antro kėlinio pradžioje atrodė, kad grįžtame į ritmą, tačiau krito antras įvartis“, – po mačo spaudos konferencijoje kalbėjo V. Čeburinas.

Baudinių serijoje abi komandos atliko po 12 smūgių, tačiau vos 5 jų virto įvarčiais – panevėžiečiai serijoje laimėjo 3:2.

„Sakyti, kad baudinių serijos yra loterija, nėra teisinga, nes mes ties tuo dirbame. Puikiai kelis smūgius atrėmė Edvinas Gertmonas, tačiau kitos smulkmenos, detalės susidėjo į tai, kad šiandien švenčia Panevėžys“, – akcentavo žalgiriečių treneris.

Kaip pasakojo strategas, po pralaimėjimo jis pasižymėjo nemažai dalykų, į kuriuos dėmesį atkreipti bandys jau artimiausiose komandos treniruotėse.

„Po šių rungtynių pasižymėjau sau nemažai pastabų, bet tai yra vienerios rungtynės ir yra sunku daryti  iš jų kažkokias išvadas. Žaidėjai yra profesionalai, tokiame lygyje žaidžia jau ne vienerius metus, tačiau vis dar jaudinasi ir buvo daromos netipinės klaidos.

Treniruotėse to nebūdavo, bet žaidimo metu tai pasimatydavo. Žaidėjai priimdavo neblogus sprendimus aikštėje, tačiau labai nemažai klydo“, – dėstė kazachas.