V. Čeburinas po triumfo taurės finale: „Tai yra bendra visų mūsų pergalė“

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pirmąjį savo sezono trofėjų – žalgiriečiai iškovojo Hegelmann LFF taurę, finalinėse rungtynėse Šiauliuose 5:1 sutriuškinę „Panevėžio“ futbolininkus.

„Žalgirio“ klubui tai buvo 13-oji taurė per visą istoriją. Vilniaus klubas mačą pradėjo puikiai, gana greitai įmušdami du įvarčius, tačiau prieš pat pertrauką panevėžiečiai deficitą sumažino.

Čia pat už raudoną kortelę iš aikštės buvo išvytas panevėžiečių puolėjas Jorge Elias, o sostinės ekipa tuo pasinaudojo – po pertraukos pelnė dar tris įvarčius ir taip įtvirtino savo pranašumą.

Po pergalės laimėtojų treneris Vladimiras Čeburinas dėkojo sirgaliams ir džiaugėsi dėl iškovoto titulo.

„Noriu pasveikinti savo sirgalius, palaikymas buvo tikrai puikus, taip pat dėkojame Vilniaus savivaldybei, iš kurių irgi visą laiką jautėme palaikymą, tad tai yra bendra mūsų visų pergalė.

Momentais mums kažkas nepavykdavo, tačiau dabar taurė yra mūsų rankose ir tai – svarbiausia. Žaidėjai buvo labai rimtai nusiteikę rungtynėms ir tai yra labai didelis jų nuopelnas“, – mintimis dalinosi kazachas.

Jis taip pat teigė, kad „Panevėžio“ komandos likimas žaisti mažumoje galėjo tapti vienu iš faktorių, kuris nulėmė tokią baigtį.

„Galbūt įtaką rungtynėms padarė ir „Panevėžio“ gauta raudona kortelė, galbūt mačas galėjo būti įdomesnis ir aštresnis, tačiau žaidėjas suklydo ir už tą klaidą susimokėjo. Turėjome tikslą laimėti taurę ir tai padarėme“, – teigė jis.

Specialisto teigimu, tokia pergalė tiek komandai, tiek ir jam, gali suteikti impulsą prieš likusią sezono dalį A lygoje.

„Kiekviena pergalė suteikia treneriui motyvacijos. Ruošiamės kiekvienoms rungtynėms, analizuojame visus varžovus, o dirbame dėl to, kad galėtume savo rankose laikyti trofėjus. Nepavyko iškovoti Supertaurės, tačiau bandysime ją iškovoti kitą kartą.

Prieš mačą kalbėjome apie savo planą ir galimybes, kurias turime išnaudoti. Pradėjome gerai, įmušėme, kontroliavome rungtynes, tačiau padarėme kelias klaidas ir pirmojo kėlinio pabaigoje praleidome įvartį.

Per pertrauką kalbėjome apie tai, kad antrą kėlinį turime pradėti taip, kaip ir pirmą ir tęsti tai, dėl ko atvažiavome“, – teigė treneris.