Neįgaliesiems

V. Čeburinas: „Šią pergalę skiriame sirgaliams“

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai 14-tą kartą klubo istorijoje iškovojo Hegelmann LFF taurę.

Finalinėse šio sezono rungtynėse vilniečiai po pratęsimo 2:1 pranoko Kauno raj. „Hegelmann“ klubą, kuriam tai buvo pirmasis turnyro finalas.

Po rungtynių kalbėjęs vilniečių treneris Vladimiras Čeburinas kreipėsi į savo komandos sirgalius.

„Noriu pasveikinti mūsų sirgalius su trofėjumi, padėkoti už jų palaikymą prieš rungtynes, per jas ir po jų, pergalę skiriame jiems. Kalbant apie žaidimą, tai buvo atsargios rungtynės, jėgos buvo apylygės. Buvo daug kovos, gal nebuvo daug aštrių momentų, bet buvo atkaklios ir kovingos rungtynės. Bet kokiu atveju manau, kad šias rungtynes laimėjome pelnytai“, – sakė specialistas iš Kazachstano.

Jis taip pat išskyrė Mario Paveličių – pergalingo įvarčio pratęsime autorių, kuris šiame mače žaidė ne visai sau įprastoje pozicijoje.

„Mario yra universalus žaidėjas, gali žaisti keliose pozicijose. Būtent tas jo universalumas pasimatė aikštėje, kai to labiausiai reikėjo. Pertraukos metu akcentavome smūgius į vartus, presingą, ir tai galų gale pasiteisino“, – sakė jis.

V. Čeburino teigimu, po ketvirtadienio rungtynių Europos Konferencijų lygoje žaidėjai buvo pakankamai gerai atsistatę ir dauguma, žaidusių ketvirtadienį, žaidė ir sekmadienį.

„Matėme, kad dauguma tų žaidėjų, kurie žaidė ketvirtadienį, žaidė ir šiandien, jėgų jie turėjo. Džiaugiuosi, kad galėjo palaikyti tokį tempą ir atidavė viską vardan „Žalgirio“, – dėstė strategas.

Konferencijos pabaigoje jis dar sykį atidavė duoklę atmosferai ir džiaugėsi dėl naujojo Kauno stadiono.

„Smagu žaisti prie tokios auditorijos, norėtųsi, kad ir čempionato rungtynėse sirgalių būtų daugiau, tai duoda papildomą impulsą stengtis toliau ir yra vienas iš kelių į tobulėjimą. Stadionas – fantastika, aikštėje žolė gal dar bus geresnė, bet tokių stadionų norėtųsi ir daugiau“, – mintimis dalinosi jis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS