Neįgaliesiems

V. Dambrauskas: "Mūsų planas išsipildė"

Po 2016 m. LFF taurės finalo dvikovos “Žalgirio” treneris ir žaidėjai džiaugėsi dėl dar vieno trofėjaus, o “Sūduvos” strategas pripažino, jog antrasis kėlinys jo komandai nesusiklostė taip kaip norėjosi.

„Žalgirio“ vyr. treneris Valdas Dambrauskas:

„Puikiai jaučiamės laimėję taurę šeštą kartą iš eilės, antrą kartą per metus. To Lietuvoje niekas nėra padaręs, tikiuosi ir nebepadarys. Noriu padėkoti visam „Žalgirio“ kolektyvui, „Pietų IV“ fanams. Esame kaip šeima, visada jautėm tą palaikymą. Visos tos pergalės yra mums visiems ir miestui, su tuo ir sveikinu.

Spaudimą jaučiame visada. Tačiau suprantame, kad vienos rungtynės, kuriose klaida gali nulemti viską į kitą pusę. Privertėme ją padaryti varžovus. Viskas ką planavome žaisti, taip ir išsipildė. Žinojome, kaip „Sūduva“ žais, o mums reikės žaisti su kamuoliu ir išlaukti savo progos. Taip ir atsitiko.“

„Žalgirio“ saugas Mantas Kuklys:

„Neteko nė vieno finalo lengvai laimėti. „Sūduva“ buvo labai gerai pasiruošusi ir kovojo gerai. Norėčiau jiems padėkoti už dvikovą. Pačiam džiugu, bet bvarbiausia, kad laimi komanda. Dėkoju „Žalgirio“ šeimai. Vyrai atidavė save šimtu procentų.” 

„Sūduvos“ vyr. treneris Vladimir Čeburin:
„Taurės finalas – rimtos rungtynės. Buvo dvi komandos, užsivedusios siekti pergalės. Pasirinkome taktiką pagal „Žalgirio“ žaidimą. Pirmajame kėlinyje turėjome kelias progas, o varžovams neleidome atskleisti visų atakų, užgesindavome tas atakas jų pradžioje. Mums tai pavykdavo.

Kalbant apie antrąjį kėlinį, laikrodis pasisuko labiau į „Žalgirio“ pusę. Jie pagerino žaidimą. Pozicijų nepralaimėjome, bet pralaimėjome dvikovas. Tai neleistina. Pradėjome pralaimėti „antrus“ kamuolius ir tai privesdavo prie didesnio kiekio jų atakų.

Pirmasis įvartis mūsų nesusipratimas. Jei tarp trijų žaidėjų varžovas gali perduoti kamuolį ir įmušti, tai katastrofa. Po praleisto įvarčio bandėme sustiprinti žaidimą priekyje, bet pralaimėtos dvikovos neleido vystytis atakomis.

Pabaigoje turėjome šansą, tačiau nervai paemė viršų. Žaidėjai nesusilaikė, manau buvo iš abiejų komandų žaidėjų verti raudonos kortelės, tačiau tai teisėjo sprendimas. Praradome vieną žaidėją, susikoncentravome ties žaidimu priekyje, norėjome pataisyti padėtį, bet 11 metrų baudinys viską išsprendė. Sveikinu „Žalgirį“ tai gera komanda, stipri atakoje ir gynyboje.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS