Neįgaliesiems

V. Dambrauskas: „Trakai" davė rimtą kovą

Vilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Dambrauskas po laimėto LFF Supertaurės finalo prieš „Trakų“ klubą džiaugėsi savo komandos pasirodymu, o “Trakų” strategas Olegas Vasilenko dėkojo auklėtiniams už išlaikytą žaidimo braižą.

„Žaliai balti“ susitikime dominavo pirmajame kėlinyje, o antrojoje rungtynių dalyje jų spaudimas kiek sumažėjo ir žaidimas buvo labiau apylygis. Visgi 66 minutę aikštėje pasirodęs vilniečių naujokas Mahamane Traore užtrūko tik daugiau nei dešimt minučių ir sugebėjo įmušti debiutinį įvartį po kiek daugiau nei dešimties minučių.

„Šis finalas skyrėsi savo organizacija ir Lietuvos futbolo federacija atliko labai gerą darbą ir už tai esame dėkingi. Taip pat džiaugiamės gausiai susirinkusiais žiūrovais. Kiekvienas finalas yra bekompromisė kova. Ne visada finalai būna gražūs ir rezultatyvūs ir šis susitikimas nebuvo išimtis. Mums pavyko nepraleisti įvarčio ir tai yra visos komandos didžiulis nuopelnas. Nepaisydami jų spaudimo, pirmajame kėlinyje mes kontroliavome rungtynių eigą. „Trakai“ davė stiprią kovą ir esu dėkingas jiems už šias rungtynes“, – sakė V. Dambrauskas.

„Esu patenkintas kaip mes žaidėme pirmąsias 35-40 minutes, antrajame kėlinyje nebuvome tokie švieži ir aktyvūs, bet tai yra normalu, nes tai – pirmosios sezono rungtynės. Tačiau pirmasis kėlinys parodė, kad einame tinkama linkme”, – teigė treneris.

Komentuodamas apie M. Traore įmuštą įvartį, V. Dambrauskas sakė: „Įmušėme iš kampinio ir pirmadienio rungtynėse su Talino „Flora“. Šiandien buvo vėl panašus atvejis. Traore atsidūrė reikiamoje vietoje, bet tokiose situacijose reikalinga ir sėkmė. Tačiau žaidėjai turi ją ir susikurti.  Manau, kad jo patirtis ir jausmas nulėmė, kur būti, kad pasiųstų kamuolį į vartus. Buvome jam numatę konkrečią rolę, nes 90 minučių jis sužaisti dar negali, bet jis įmušė įvartį. Ko dar gali norėti iš žaidėjo, kuriam tai buvo pirmos oficialios rungtynės Lietuvoje?“.

„Trakų“ trenerio Olego Vasilenko komentaras: „Abi komandos stengėsi pademonstruoti gražų ir greitą futbolą, gaila, tačiau pralaimėjome. Noriu padėkoti savo vaikinams, kurie iki paskutinės minutės mano žaidėjai stengė žaisti savąjį futbolą ir išlaikyti žaidimo liniją.  „Žalgiris“ aiškiai yra subalansuota komanda, kuri buvo aktyvi aikštėje. Tai, ko iš jų laukėme, tai ir pamatėme“.

„Žalgirio“ saugo Vytauto Lukšos komentaras: „Turėjome planą iš karto aktyviai „lipti“ ant varžovų ir atakuoti kuo daugiau, neleisti jiems net pagalvoti apie ataką. Saldus yra kiekvienas finalas, kurį laimi. Tai buvo sunkios rungtynės ir įtempta kova. „Trakai“ gerai žaidė, bet mums pavyko įmušti įvartį po jų klaidos. Džiugu laimėti šias rungtynes“.ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS