Neįgaliesiems

V. Gomolko teisėjaus prestižiniuose paplūdimio futbolo turnyruose

Lietuvos teisėjas Vitalij Gomolko sulaukė kvietimo į lapkritį Dubajuje ir Neome vyksiančius Pasaulinės paplūdimio futbolo organizacijos (BSWW) turnyrus.

Didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste Dubajuje nuo lapkričio 1 iki 6 dienos truks „Emirates Intercontinental Beach Soccer Cup 2022“ varžybos. Šis prestižinis turnyras bus surengtas vienuoliktą kartą ir jame rungsis aštuonios vyrų rinktinės.

A grupėje rungsis Jungtinių Arabų Emyratų, Saudo Arabijos, Brazilijos ir Ispanijos rinktinės, o B grupėje – Irano, Jungtinių Amerikos Valstijų, Japonijos ir Paragvajaus rinktinės.

Paplūdimio futbolo aistruolius lapkričio 9–12 dienomis įtrauks Saudo Arabijoje, vystomame Neomo mieste suplanuoti „Neom Beach Soccer Cup 2022“ turnyrai moterų ir vyrų rinktinėms.

Į Saudo Arabiją atvyks Anglijos, Brazilijos, Nyderlandų ir Ukrainos moterų rinktinės, o vyrų rinktinių turnyre varžysis aštuonios komandos.

Į A grupę pateko Saudo Arabijos, Paragvajaus, Jungtinių Arabų Emyratų ir Anglijos vyrų rinktinės, o į B grupę pateko Brazilijos, Japonijos, Bahreino ir Omano vyrų rinktinės.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS