V. Ivanauskas: „Aikštėje nebuvo nė vieno, kuris nenorėtų laimėti“

Lietuvos vyrų rinktinė šeštadienį UEFA Tautų lygos turnyre išvykoje 1:2 nusileido Farerų Salų rinktinei.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės treneris Valdas Ivanauskas teigė, jog nesėkmė tikrai buvo skaudi.

„Skaudus pralaimėjimas, po įmušto įvarčio tikrai valdėme situaciją. Jų primityvus futbolas, vyriškas futbolas davė rezultatą, 11 metrų baudinį. Toks futbolas gana sunkus, ilgi kamuoliai, dvikovos jiems davė rezultatą. Prieš pat pertrauką praleidome įvartį, kaip ir su Liuksemburgu, skaudu išeiti atsiliekant vienu įvarčiu.

Nemanau, kad šis pralaimėjimas pelnytas, bet tai vis tiek yra pralaimėjimas“, – kalbėjo treneris.

Jis taip pat išskyrė abu varžovų smūgius – pirmąjį, kuris krito nuo 11 metrų žymos bei antrąjį, kuris buvo pelnytas prieš pat pertrauką.

„Tokių dvikovų buvo gana daug, bet teisėjas nusprendė skirti baudinį. Jis skaudus, nes turėjome iniciatyvą, jie kažkokių galimybių neturėjo, išskyrus tuos ilgus kamuolius, bet tada ta 44 minutė… Tai turbūt bus metų įvartis, bet mums nuo to geriau tikrai nėra, antrame kėlinyje turėjome šansų, bet tokia mūsų dalia.

Meistriškumu tikrai esame geresni ir tai matėsi aikštėje, bet reikia tą meistriškumą įrodyti įvarčiais, kurių buvo tik vienas. Žaidėjai daro, ką gali, stengiasi, bet šiandien nepavyko“, – akcentavo specialistas.

Treneris taip pat teigė, kad žaidėjai atidavė visas jėgas, tačiau susikurtų šansų nepavyko paversti įvarčiais.

„Mes dirbame savo darbą, visi profesionalai, visi žaidžia už Lietuvą, atsidavimas yra, jokių priekaištų, manau, neturėtų būti. Viską atiduodame, žaidėjai stengiasi.

Aikštėje nebuvo nė vieno, kuris nenorėjo laimėti, bet jų gynyba labai sunki, net individualiai stipriems Liuksemburgo žaidėjams ten buvo sunku rasti spragas. Mes jas kelias suradome, bet tai reikėjo išnaudoti. Atsidavimas, noras tikrai buvo, bet yra ir kiti niuansai, progų, progelių išnaudojimas, kurių didelėse rungtynėse daug nebūna“, – mintimis dalinosi V. Ivanauskas.

**********

Likęs Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.