Neįgaliesiems

V. Ivanauskas apie laukiantį rungtynių maratoną: „Tai bus iššūkis, bet tą iššūkį mes priimame“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas penktadienį pristatė sudėtį, su kuria varžysis UEFA tautų lygos rungtynėse birželio mėnesį.

Su trenerio paskelbta sudėtimi susipažinti galite paspaudę čia.

Į išplėstinį rinktinės sąrašą pateko 37 žaidėjai, kurių dalis – vaikinų U21 rinktinės nariai. Rinktinė stovyklos pradžioje sportuos Druskininkuose, o vėliau persikels į Vilnių, kur bus pratęstas pasiruošimas rungtynėms.

Kai kurie U21 nariai vėliau prisijungs prie vaikinų rinktinės, kuri ruošis paskutinei Europos čempionato atrankos kovai su Šiaurės Airija, tuo tarpu kiti turės galimybę likti pagrindinėje rinktinėje.

Rinktinės sudėtį pristatęs rinktinės treneris V. Ivanauskas spaudos konferencijoje paaiškino savo sprendimus.

„Pirmą kartą per tokį trumpą laikotarpį, per 10 dienų, sužaisime ketverias rungtynes, kas tikrai yra iššūkis visoms komandoms. Bet tą iššūkį mes priimame ir tikėsimės, kad viskas bus gerai.

Yra didelis skaičius žaidėjų, mūsų laukia ketverios rungtynės, krūvis didelis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Po namų rungtynių lauks išvyka į Farerų Salas ir Turkiją, tai irgi bus iššūkis. Išplėstiniame sąraše yra keli nauji veidai, tie žaidėjai niekada nedingsta iš akiračio, jie nusipelnė būti šioje stovykloje, visi žaidėjai yra palyginus jauni“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Jo teigimu, svarbiausia ruošiantis rungtynių maratonui bus kiekvienam žaidėjui pritaikyti treniruotes, mat vieni jų jau bus baigę sezoną, o žaidžiantys Lietuvoje atvyks po ganėtinai intensyvaus krūvio.

„Reikalingas geras žaidėjų stovis atvykus į stovyklą, kiek teko bendrauti su žaidėjais, surinkti informaciją, tai jų situacijos labai skirtingos. Trenerių štabui tai yra iššūkis, teks rotuoti, reikės treniruotis grupėmis, bus labai svarbu sudėlioti treniruočių procesą, jis bus labai įdėmiai žiūrimas. Turime ruoštis ketverioms rungtynėms, į tai kreipsime dėmesį.

Kalbant apie taktinius, dalykus, pradėsime juos Druskininkų stovyklos dalies pabaigoje, o užbaigsime jau Vilniuje“, – mintimis dalinosi specialistas.

Pilname trenerio spaudos konferencijos įraše – ir daugiau minčių apie artėjančius varžovus, žaidėjus bei Kauno stadiono situaciją.

Lietuvos rinktinės birželio mėnesio tvarkaraštis UEFA Tautų lygos varžybose

Birželio 4 d. (šeštadienis), 19.00 val. Lietuva – Liuksemburgas. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 7 d. (antradienis), 21.45 val. Lietuva – Turkija. Vilniaus LFF stadionas. Bilietus įsigyti galite paspaudę čia. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 11 d. (šeštadienis), 19.00 val. Farerų Salos – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

Birželio 14 d. (antradienis), 21.45 val. Turkija – Lietuva. Tiesiogiai per VIAPLAY.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS