Neįgaliesiems

V. Ivanauskas: „Iš kiekvienų rungtynių galima kažko pasimokyti“

Lietuvos rinktinė pirmadienį susirinko į kiek daugiau nei savaitę truksiančią treniruočių stovyklą, kurios metu bus sužaistos dar dvejos rungtynės pasaulio čempionato atrankos varžybose.

Spalio 9 dieną 16 valandą Lietuvos rinktinė LFF stadione susitiks su Bulgarijos rinktine, o spalio 12 dieną 21.45 val. mūsiškių taip pat LFF stadione laukia kova su Šveicarija.

Pirmadienį susirinko visi komandos nariai, tik Donatas Kazlauskas, kuris šįvakar dar žais rungtynes Rumunijoje, prie rinktinės prisijungs antradienį

„Kol kas viskas vyksta pagal planą. Planas – kad visi žaidėjai kuo greičiau būtų kartu ir galėtume vykdyti pilnavertes treniruotes, ruoštis rungtynėms su Bulgarija“, – prieš pirmą treniruotę kalbėjo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas.

Jis taip pat teigė, kad skirtumas nuo praėjusio lango, kurio metu buvo patirtos trys nesėkmės – daugiau laiko pasiruošimui bei optimali žaidėjų forma klubuose.

„Dabar kiek kitokia situacija – tuo metu kai kurie žaidėjai nebuvo tokios formos, kokios turėtų būti, buvo trejos rungtynės, ilgas langas, bet trumpas pasiruošimo laikotarpis. Dabar iki rungtynių turime penkias dienas, situacija – visai kitokia. Džiugina, kad dauguma žaidėjų žaidžia savo klubuose ir užima svarbius vaidmenis“, – kalbėjo rinktinės strategas.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes su Bulgarija lietuviai išvykoje po paskutinėmis minutėmis praleisto įvarčio pralaimėjo 0:1. Kaip sakė treneris, tokiose rungtynėse daug gali nulemti viena ar kita klaida.

„Iš kiekvienų rungtynių galima kažko pasimokyti, tos rungtynės tikrai davė daug pamokų. Apylygės komandos, o tokiais atvejais dažnai viską lemia smulkmenos. Didžiajame futbole tai nėra smulkmena, bet buvo standartinė padėtis, jie ją išnaudojo ir pasiekė pergalę“, – sakė specialistas.

Jam antrino ir rinktinės vartininkas Ernestas Šetkus.

„Pralaimėjimas yra pralaimėjimas, bet rungtynės tikrai buvo neblogos, ta nelemta standartinė situacija nulėmė tokį rezultatą. Manau, kad čia bus kiek lengviau, nes tikimės ir savų žiūrovų palaikymo, aikštė ir dirbtinė, manau, kad tikrai turime gerus šansus pakovoti dėl lygiųjų ar dėl pergalės“, – sakė patyręs rinktinės futbolininkas.

Jo teigimu, rinktinės futbolininkai į stovyklą susirinko nusiteikę pozityviai ir abiejose rungtynėse kovos dėl teigiamo rezultato.

Nuotaikos, kaip visada, yra kovingos, kiekvieną kartą atvažiuoji nusiteikęs kovingai ir nori siekti pergalės. Tiek aš, tiek visi žaidėjai atvažiuoja nusiteikę kovingai ir tikimės teigiamo rezultato.

E. Šetkus yra vienas iš daugelio rinktinės narių, kurie dabartiniuose savo klubuose rungtyniauja reguliariai ir turi nemažai žaidybinės praktikos, o tai tenkina ir rinktinės trenerį.

Džiugina žaidėjai, žaidžia nuolat, turi žaidybinę praktiką ir manau, kad ir patiems žaidėjams, ir komandų treneriams, ir sirgaliams tai yra geros naujienos, mums – tuo labiau. Situacija dabar yra kitokia nei buvo rugsėjo mėnesį, o tai – tik į naudą“, – sakė V. Ivanauskas.

Rungtynėse su Bulgarija į stadioną patekti galite nemokamai. Jums tiesiog reikia atsiimti nemokamus kvietimus, kuriuos galite rasti paspaudę čia.

Bilietai į spalio 12 dienos akistatą su Šveicarija – paspaudus čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS