Neįgaliesiems

V. Ivanauskas pasitinka mačą su Šveicarija: „Visi suprantame, kad nebus lengva“

Lietuvos rinktinės antradienio vakarą laukia dar vienas nelengvas testas – mūsiškiai pasaulio čempionato atrankos rungtynėse namuose priims pajėgią Šveicarijos komandą.

Dvikova Vilniaus LFF stadione startuos 21.45 val., bilietus į rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Į šią kovą lietuviai stos pozityviomis nuotaikomis, šeštadienį savų žiūrovų akivaizdoje nugalėję Bulgarijos komandą ir taip atsidarę savo taškų sąskaitą.

Visgi antradienio testas lengvesnis tikrai nebus – šveicarai atrankos grupėje koja kojon žengia su italais, tad antradienį Vilniuje sieks tik pergalės.

„Manau, šeštadienio rungtynėse buvo tikrai daug pozityvių momentų, pozityvių emocijų. Komanda pelnytai iškovojo taškus, o tai, kaip taškai pasiekti, džiugina dar labiau. Visi suprantame situaciją, rytoj laukia dar vienos rungtynės, Šveicarija yra viena geriausių Europos komandų, tad rungtynės bus labai sunkios.

Bet tas emocijas, tuos momentus norėtųsi pernešti ir į rytdieną, suprantame, kad nebus lengva, esame pasiruošę rungtynėms, o viską parodys rytojaus vakaras“, – sakė rinktinės treneris Valdas Ivanauskas.

Jis taip pat pabrėžė, jog traumų komandoje nėra, žaisti negalės tik Egidijus Vaitkūnas, kuris mačą turės praleisti dėl surinktų geltonų kortelių.

Mače su Bulgarija jis buvo pagrindinis dešinio krašto gynėjas, o kas galėtų jį pakeisti antradienį, treneris kol kas neatskleidė.

„Turime minčių, sudėtis kaip ir yra galvoje, bet dar liko visa naktis, gal kažkas turės problemų, bet yra kandidatai ir jie žais“, – teigė strategas.

Kalbėdamas apie Šveicarijos rinktinę, V. Ivanauskas jai negailėjo pozityvių žodžių.

„Komanda yra stipri, kaip jau minėjau, viena stipriausių Europoje, prisiminus, kaip žaidė šių metų Europos čempionate, niekas nepasikeitė, tik treneris.

Šiaip komanda yra aukšto lygio, žaidėjai žaidžia aukščiausio lygio klubuose. Viską suprantame, jie nustebinti gali tik dar geresniu žaidimu, o mes bandysime išlaikyti savo lygį“, – mintimis dalinosi V. Ivanauskas.

Jis spaudos konferencijoje taip pat nusikėlė į praeitį – 2014-ųjų rudenį Lietuva išvykoje šveicarams neprilygo 0:4, tačiau kitų metų vasarą savo stadione tik po atkaklios kovos nusileido varžovams 1:2.

„Tuo metu šveicarai tikrai buvo labai stiprūs, bet 2015-aisiais žaidėme namuose, pralaimėjome 1:2, tos rungtynės buvo vienos geriausių rinktinės istorijoje ir buvo tikrai nepelnytai pralaimėtos, bet tai įrodė, kad rinktinė gali kautis.

Visi supranta, kokiame lygyje žaidžia jų žaidėjai, bet jei išliks komandinė dvasia, komandinė disciplina – visko galima tikėtis, futbolas yra toks dalykas“, – užbaigė treneris.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS