Neįgaliesiems

V. Ivanauskas prieš mačą su Bulgarija: „Sirgalių palaikymas mums tikrai reikalingas“

Jau rytoj rinktinė sieks pirmųjų taškų pasaulio čempionato atrankos varžybose – mūsiškių laukia akistata su Bulgarijos rinktine.

Akistata Vilniaus LFF stadione rytoj startuos 16 valandą, bet kviečiame į stadioną atvykti anksčiau, mat kurį laiką prieš rungtynes greta stadiono veiks atidaryta fanų zona, kurioje sirgaliai galės išmėginti įvairias pramogas ir laimėti prizų.

Dieną prieš rungtynes spaudos konferencijoje kalbėjęs rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pasidžiaugė kokybišku treniruočių procesu ir dar sykį priminė apie pasikeitimus sudėtyje.

„Kaip ir minėjau pirmomis dienomis, buvo džiugu, kad komanda susirinko pilna sudėtimi, pradėjome pilnavertį pasiruošimą rungtynėms, tas labai džiugina. Džiugina, kad žaidėjų situacija klubuose pasikeitė kardinaliai, tai naudinga visiems, manau, kad pasiruošimas vyko sklandžiai.

Deja, turėjome traumų, kurios yra neišvengiamos. Kaip žinote, teko atsisakyti Edgaro Utkaus paslaugų, buvo staigiai iškviestas Benas Šatkus iš U21 rinktinės. Buvo keletas mikrotraumų, bet tikėsimės, kad jos bus išspręstos, pasiruošimas vyko sklandžiai ir laukiame rytdienos rungtynių.

Planus pavyko įgyvendinti pilnavertiškai, keletą dienų turėjome ir dvigubas treniruotes, kai kurie žaidė dar sekmadienį, kai kuriuos planus teko koreguoti. Esmė buvo įvesti žaidėjus į žaidybinį ritmą ir manau, kad tai mums pavyko“, – kalbėjo rinktinės treneris.

Jis taip pat akcentavo, kad kiekvienas rinktinės žaidėjas yra svarbus, bet vylėsi, kad dėl traumų iškritusius žaidėjus tinkamai pakeis kiti futbolininkai.

„Dėl Vaido Slavicko žinojome jau anksčiau, kad trauma buvo atsinaujinusi, šis klausimas buvo išspręstas. Kalbant apie Edgarą Utkų, taip, jis buvo pagrindo žaidėjas ir jo netektis yra nemaža, mums kiekvienas žaidėjas yra labai svarbus. Bet yra žaidėjų, kurie gali juos pakeisti, yra Edvinas Girdvainis, turime kuo juos pakeisti ir tie pakeitimai bus padaryti“, – mintimis dalinosi specialistas.

Kalbėdamas apie Bulgarijos rinktinę, treneris teigė, kad šiuo metu komanda išgyvena pozityvią atkarpą ir kad bus itin svarbu kreipti dėmesį į jų atliekamas standartines padėtis.

„Paskutiniai rezultatai džiugina Bulgarijos sirgalius, jų rinktinę. Paskutinėse trejose rungtynėse su Italija, mumis ir Sakartvelu jiems pavyko iškovoti pergales arba sužaisti lygiosiomis. Psichologiškai jiems tai labai svarbu, komanda yra galinga, pavojinga standartinėse situacijose, taip nubaudė mus ir Sakartvelą. Yra labai aukšto lygio žaidėjų, reikės juos prižiūrėti, juos žinome“, – pasakojo V. Ivanauskas.

Strategas teigė besidžiaugiantis tuo, jog sirgaliai išgraibstė visus galimus kvietimus į rungtynes ir tikisi, kad tai turės teigiamą įtaką žaidėjams.

„Džiugi naujiena, dėkojame sirgaliams. Tikrai atmosfera mums padės, turime nenuvilti sirgalių, kad ateitų ir į kitas rungtynes. Džiugi naujiena, žaidėjai tai tikrai supranta, palaikymas mums tikrai reikalingas ir tai suteikia pozityvių emocijų“, – užbaigė V. Ivanauskas.

Taip pat primename, kad antradienį lietuviai savo aikštėje susitiks su pajėgia Šveicarijos komanda. Rungtynių LFF stadione startas – 21.45 val. Bilietus į mačą įsigyti galite paspaudę čia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS