Neįgaliesiems

V. Mitrofanovas: „Nepaisant galutinio rezultato, „Akmenės“ klubo augimas yra akivaizdus“

Prieš 2018–2019 metų čempionatą į futsal A lygą žengęs „Akmenės“ klubas debiutiniame sezone užėmė penktą vietą ir pagal tuo metu galiojusius nuostatus į atkrintamąsias varžybas nepateko.

Šį sezoną ekipa nusileido vienu laipteliu žemiau, tačiau pagal pasikeitusią varžybų sistemą pateko į čempionato ketvirtfinalį, o ten rimtą iššūkį metė vėliau į finalą patekusiems Jonavos „Vikingams“.

„Be abejo, jei žiūrėsime tik į turnyro lentelę, tai klubas per metus neužaugo. Tačiau jei žiūrėsime kiek giliau, tai augimas yra akivaizdus. Mes A lygoje žaidėme tik antrą sezoną, tačiau sugebėjome laimėti Gargžduose, Garliavoje nepralaimėjome „Vyčiui“, o ir nuo trečios vietos atsilikome vos trimis taškais“, – sakė „Akmenės“ klubo vadovas Vitalijus Mitrofanovas.

„Nemėgstu skųstis, bet mane nuliūdino teisėjavimas. Mano nuomone, jis atsilieka nuo komandų augimo. Nekalbu apie visas rungtynes, tačiau keliose kertinėse rungtynėse buvo teisėjaujama visiškai ne mūsų naudai. Prieš VIP mums buvo sušvilpta 16 pražangų, su „Vikingais“ antra geltona kortelė parodyta ne tam žaidėjui, kuris prasižengė.. jei ne tos klaidos, galbūt, reguliarųjį sezoną būtumėm baigė trečioje vietoje“, – prisiminimais dalijosi V. Mitrofanovas.

„Akmenės“ sezoną pakoregavo ir „Šiaulių“ atsiradimas futsal žemėlapyje. Paaiškėjus šiam faktui, į saulės miestą išvyko Darius Jankauskas ir Donatas Strockis. Akmeniškiams staigiai reikėjo lopyti netikėtai atsiradusias skyles.

„Be abejo, buvome priversti koreguoti sudėtį. Reikia suprasti, kad komandą paliko ne šiaip žaidėjai, o labai svarbūs žaidėjai. Tuo pačiu, sustiprėjo „Šiaulių“ komanda, kuri kaip naujokė pademonstravo aukštą klasę. Neabejoju, kad kitąmet šiauliečiai bus dar įdomesnė ir stipresnė komanda.

Grįžtant prie mūsų, tai mums šiemet kiekvienas žaidėjas buvo aukso vertės. Vienu metu traumas buvo patyrę net penki žaidėjai. Tuomet buvome priversti papildyti sudėtį, nes paprasčiausiai nebebuvo kam žaisti.

Taigi, situacija tokia, kad iškelto tikslo – patekti į ketvertuką neįvykdėme, bet kai pagalvoji, su kokiais sunkumais teko susidurti, tai džiugu, kad apskritai užbaigėme sezoną“, – pasakojo „Akmenės“ vadovas.

Kalbėdamas apie ateitį, V. Mitrofanovas pažymėjo, kad naujajame sezone komandai atstovaus tik tie žaidėjai, kurie bus nusiteikę Akmenėje galutinai užbaigti sezoną.

„Šiemet mes nuo to nukentėjome, kai Tomui Rakašiui „Nevėžis“ vasarį pasakė, kad jis salės futbolo žaisti nebegali. Ir staiga mes netekome žaidėjo, kuris, mano nuomone, yra vertas rinktinės. Ką daryti? Žaidėjams prieš kitą sezoną siūlysime apsispręsti – arba žaidžiate iki sezono pabaigos, arba mes ieškome kitų žaidėjų“, – kalbėjo V. Mitrofanovas.

Kitą sezoną „Akmenė“ sieks patekti tarp keturių stipriausių lygos komandų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS