Neįgaliesiems

V. Neverdauskaitė: „Turnyras padės treneriams geriau susipažinti su žaidėjomis“

Lietuvos moterų rinktinė tarptautinį kontrolinį turnyrą Turkijoje pradėjo pralaimėjimu – lietuvės 0:1 nusileido turnyro favoritėmis įvardinamoms Uzbekistano futbolininkėms.

Lietuvės lygioje kovoje laikėsi pusantro kėlinio, tačiau tada, sužaidus kiek daugiau nei valandą, praleido įvartį, kuris ir buvo vienintelis tose rungtynėse.

Kaip po rungtynių teigė Lietuvos rinktinės gynėja Vestina Neverdauskaitė, vienas iš nesėkmę nulėmusių faktorių galėjo būti ir fizinės žaidėjų kondicijos dar tik ruošiantis vietiniam čempionatui Lietuvoje.

„Tikrai nebuvo pačios geriausios rungtynės, vis dėl to sezonas dar neprasidėjo, dar dabar prasideda ir pasiruošimas, todėl manau, kad pritrūko fizinių savybių. Žinoma, turime pokyčių ir trenerių štabe, todėl pirmos rungtynės gal buvo daugiau eksperimentinės“, – mintimis dalinosi Lietuvos futbolininkė.

Įdomu tai, kad rungtynės vyko ypatingą Lietuvai dieną – minint valstybės atkūrimo dieną.

„Visada yra papildomas impulsas žaisti už nacionalinę rinktinę, tad rungtynių diena nebuvo išimtis. Žinoma, tikrai norėjosi tokia proga padovanoti pergalę Lietuvai“, – pasakojo V. Neverdauskaitė.

Nors tai ir buvo kontrolinis mačas, žaidėjos teigimu, net ir čia rezultatas yra svarbus, nors buvo aktualu ir išbandyti sumanymus, kuriuos pateikė naujasis Lietuvos moterų rinktinės trenerių štabas.

„Žinoma, kiekvieną kartą einant į aikštę nori atiduoti viską ir pasiekti teigiamą rezultatą ir šios rungtynės nebuvo išimtis, tačiau turėjome ir kitų nurodymų iš trenerio, kuriuos stengėmės įgyvendinti aikštėje – tai žaisti daugiau atakuojantį žaidimą, kilti aukščiau ir daugiau presinguoti“, – šiek tiek detalių atskleidė gynėja.

Kalbėdama apie bendravimą su naujuoju rinktinės treneriu Danieliu Wimmeriu, V. Neverdauskaitė minėjo, kad kol kas tas bendravimas yra susijęs konkrečiai su rungtynėmis, o iš asmeninės pusės pažinti specialistą dar reikės laiko.

„Turėjome komandinių susirinkimų, tačiau jei daugiau susiję su treniruočių ir rungtynių procesu, mažai dar laiko taip greitai kažką pasakyti asmeniškai apie jį kaip apie trenerį“, – teigė rinktinės senbuvė.

Turkijoje lietuvės sužais dar du mačus – su Bulgarijos ir Latvijos vienuolikėmis. Futbolininkės teigimu, stovykla turėtų padėti geriau pasiruošti artėjančiam sezonui bei leis treneriams iš arti pamatyti dabartinį rinktinės veidą.

„Akcentuojame gerą pasiruošimą artėjančiam sezonui, čia yra geros sąlygos, turime daug rungtynių, kurios tikrai prisidės ruošiantis bei padės tiek treneriams, tiek ir asmeniškai žaidėjoms geriau susipažinti“, – teigė ji.

Likęs Lietuvos rinktinės tvarkaraštis turnyre Turkijoje:

Vasario 19 d. 14 val. Lietuva – Bulgarija;

Vasario 22 d. 10 val. Lietuva – Latvija;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS