Neįgaliesiems

V. Paulauskas paskirtas UEFA Jaunimo lygos rungtynių rezerviniu teisėju

Alytaus SRC stadione įvyksiančios UEFA Jaunimo lygos akistatos tarp „Žalgirio“ ir  „Trenčín“ teisėjų gretose išvysime Vilių Paulauską.

UEFA Jaunimo lygos pirmojo etapo rungtynės tarp Lietuvos ir Slovakijos čempionų įvyks rugsėjo 14 dieną nuo 19 valandos.

Rungtynių statistika

Vilnietis Vilius Paulauskas paskirtas šių rungtynių ketvirtuoju teisėju. UEFA paskelbė, kad dvikovos arbitru bus moldavas Ion Orlic, o jo asistentai – Vadim Vicol ir Natalia Ceban.

„Sužinojus apie paskyrimą, priėmiau tai kaip įvertinimą. Nors anksčiau man yra tekę debiutuoti tarptautinėje arenoje rezervinio teisėjo pareigose, UEFA Europos vaikinų U-21 čempionato atrankos rungtynėse tarp Lenkijos ir Vokietijos rinktinių, bet dar nebuvo debiuto UEFA Jaunimo lygoje. Tad man bus džiugu sudalyvauti naujame turnyre.

Kiekvienas jaunimo turnyras yra žingsnis į suaugusiųjų profesionalų futbolą, tad UEFA Jaunimo lyga, manau, leis žaidėjams pajausti atsakomybės jausmą ir kas jų laukia ateityje. Mums, kaip teisėjams, visada yra malonu, kai žaidėjai stengiasi atiduoti visą save aikštėje, kovodami tik dėl pergalės. Tikiuosi, kad Alytuje bus bekompromisė kova ir visi sieks parodyti save iš geriausios pusės“, – pakomentavo Vilius Paulauskas.

Evaldo Šemioto/FK Kauno Žalgiris nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS