Neįgaliesiems

V. Šabala: „Sprendimas buvo priimtas labai greitai“

Prie Marijampolės „Sūduvos“ prisijungęs puolėjas iš Latvijos Valerijus Šabala sako, kad jį nustebino naujųjų komandos draugų meistriškumo lygis, skelbiama šalies čempionų svetainėje.

25 metų futbolininkas prie Lietuvos čempionų ekipos prisijungė prieš savaitę.

„Viskas įvyko netikėtai greitai. Ryte atsibudęs gavau agento žinutę, kad manimi domisi „Sūduva“, buvo pateiktas geras pasiūlymas, kurį greitai priėmiau. Jau 2 mėnesius buvau be klubo, laukti Lenkijos perėjimų lango atsidarymo dar 2 mėnesius taip pat nesinorėjo, o čia atėjo geras pasiūlymas iš gero klubo… Trenerį taip pat žinojau, nors su juo dirbti ir nebuvo tekę. Nebuvo jokių problemų, tad greitai susitarėme ir atvažiavau į Marijampolę“, – pasakojo puolėjas, Latvijos rinktinėje per 53 rungtynes pelnęs 12 įvarčių.

V. Šabala tvirtino su niekuo apie „Sūduvą“ papildomai nekalbėjęs, nes apie klubą pakankamai žinojo pats. Marijampolės manieže puolėjui ne kartą teko ir žaisti per kontrolines rungtynes.

„Niekam neskambinau, pats žinojau, kad klubas 3 metus iš eilės yra čempionas, labai gerai pasirodo Europos taurių turnyruose, kad čia yra geras stadionas, treniruočių aikštės. Nebuvau girdėjęs jokio blogo atsiliepimo apie šį klubą, todėl sprendimas buvo priimtas labai greitai“, – sakė latvis.

Apie klubą futbolininkas žinojo pakankamai, tačiau naujieji komandos draugai jį nustebino.

„Žinojau, kad komandoje yra daug legionierių, tačiau nustebau savo akimis pamatęs jų lygį. Jis yra labai aukštas. Itin nustebino neseniai prie komandos prisijungęs austras Danielis Offenbacheris. Tai – labai aukšto lygio žaidėjas, nuostabiai dirbantis su kamuoliu, – įspūdžiais dalinosi V. Šabala. – Organizacine prasme viskas čia taip pat yra puiku. Visi padeda, neturiu visiškai jokių sunkumų.“

„Sūduvos“ rungtynes su „Kauno Žalgiriu“ puolėjas praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

„Sportinė forma dabar tikrai nėra geriausia, reikia dar šiek tiek laiko. Manau, po 2 savaičių būsiu tinkamai pasirengęs žaisti“, – teigė „Sūduvos“ naujokas.

Apie tikslus latvis kalbėjo taip pat, kaip ir kartu su juo prie Marijampolės ekipos prisijungęs tautietis Glebas Kluškinas.

„Apie komandinius tikslus nėra ką kalbėti, čia viskas aišku. Turime apginti čempionų titulą ir siekti kuo geriau pasirodyti Europos taurių turnyruose, – sakė V. Šabala. – Asmeniniai tikslai taip pat yra paprasti: įgyti gerą sportinę formą, mušti įvarčius ir padėti komandai.“

Rygoje futbolininko karjerą pradėjęs puolėjas 2014-aisiais pasirašė kontraktą su „Club Brugge“ (Belgija), tačiau buvo nuolat nuomojamas kitoms komandoms. Taip latvis spėjo parungtyniauti Famagustos „Anorthosis“ (Kipras), „Jablonec“ ir „Pribram“ (Čekija), Legnicos „Miedz“ (Lenkija), Dunajskos Stredos DAC (Slovakija) bei gimtinės „Riga“ ekipose. 2017-aisiais V. Šabala sugrįžo į Lenkiją – pasirašė kontraktą su Bielsko Bialos „Podbeskidzie“, iš kurios 2019-ųjų viduryje sugrįžo į jau pažįstamą „Miedz“.

V. Kuralavičiaus nuotrauka.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS