Neįgaliesiems

V. Šarkauskas – geriausias spalio mėnesio Optibet A lygos žaidėjas

„Optibet A lygos“ ketvirtame rate taškų rinkimo kreivę į viršų kilstelėjo Telšių „Džiugas“ ir prie to labiausiai prisidėjo puikiai rungtyniavęs Vincentas Šarkauskas.

23-ejų vartininkas sulaukė gausaus palaikymo iš aistruolių bei tapo geriausiu spalio mėnesio žaidėju – tai paaiškėjo, kai buvo suskaičiuoti žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsai. V. Šarkauskas sulauks lygos rėmėjo „7Pack“ prizo.

Praėjusį mėnesį klaipėdietis sužaidė ketverias rungtynes, per kurias tris kartus išlaikė vartus „sausus“. Vartininkas nuostabiai rungtyniavo mačuose su „Jonava“, FA „Šiauliai“ bei „Panevėžiu“, labai prisidėdamas prie to, kad „Džiugas“ atkurtų intrigą lenktynėse su Gargždų „Banga“ dėl 8-osios vietos.

Paskutiniajame spalio mače V. Šarkauskas praleido 6 įvarčius, tiesa, toje akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ gelbėti komandos galimybių praktiškai nebuvo – komandos draugai darė itin grubias klaidas. Šiemet džiugietis 7 sykius išlaikė vartus „sausus“.

„Spalio mėnesis komandai ir asmeniškai man buvo sėkmingas, teko įdėti daug darbo aikštėje norint išlaikyti vartus „sausus“. Rinkome taškus, kurie buvo itin svarbūs vejantis Gargždų komandą. Šį sezoną pasirinkau žaisti „Džiuge“, žinodamas, kad gausiu daug žaidybinio laiko ir momentų, kadangi komandai dažnai tenka žaisti „antru numeriu“.

Pasiekti rezultatai spalio mėnesį, tai viso sezono įdirbis. Smagu būti įvertintam. Taip pat noriu padėkoti vartininkų treneriui Žydrūnui, kuris viso sezono metu stipriai prisidėjo prie mano žaidimo tobulinimo.

Treniruočių metu, žaidybiniame epizode, patyriau nosies kaulų lūžį. Kurį laiką teko laukti, kol bus padaryta apsauginė kaukė ir galėsiu vėl grįžti į treniruotes su komanda. Žaidžiant su kauke teko patirti mažą diskomfortą dėl sumažėjusio matomumo ir vandens kaupimosi po ja, bet tai netrukdė sužaisti gerą atkarpą.

Paskutinės lygos rungtynės mums ir „Sūduvai“ nieko nebelemia turnyro lentelėje, bet tai bus principingos rungtynės, kadangi žaidžiant tarpusavyje, šį sezoną sugebėjome atimti daug svarbių taškų. Didžiausią koncentraciją šiuo metu skiriame mačams prieš „Neptūną“, todėl svarbiausia, kad visi žaidėjai būtų sveiki ir pasiruošę peržaidimo varžyboms“, – įspūdžiais apie šį sezoną ir likusią jo dalį pasidalino V. Šarkauskas.

Kovą geriausiu „Optibet A lygos“ mėnesio žaidėju tapo „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto, balandį – pastarojo komandos draugas Linas Klimavičius. Gegužės mėnesį geriausio žaidėjo laurus susižėrė Marijampolės „Sūduvos“ ispanas Xabi Auzmendi, birželį bei rugsėjį – „Žalgirio“ atakų lyderis Renanas Oliveira, liepą – FA „Šiauliai“ puolėjas Oleksijus Ščebetunas, rugpjūtį – „Kauno Žalgirio“ atstovas Antonas Fase.

alyga.lt informacija, Kulis Photography nuotr.;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS